Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha lenne Budapesten valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne Budapesten valaha egy meleg negyed, ti beköltöznétek?

Figyelt kérdés
Ahol csak meleg pasik laknának.

2021. nov. 25. 09:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Bocsánat 9-es vagyok újra, na Birta Lászlónak több érdekeltsége is volt a Belgrád Rakparton.


Egyrészt ővé volt a Limó Café ami Belgrád rakpart 9. szám alatt volt, most a felső emeleteire épült helyen működik a limó bár a város felett, de csak alkalom adtán. Újabban ILL Panorama néven is működik.

Szintén övé volt a Capella nevű szórakozóhely is, ami Belgrád rakpart 23. szám alatt volt.

A belgrád rakpart 25. számú épülete is az övé volt, ami az ő építkezései munkálatai miatt megsüllyedt és lakók egyrésze felháborodott.


Emellett ott van a még működő Why not café és bár is a Belgrád rakpart 3-4. szám alatt, és ennek a társüzlete a Why not bisztró is a a Belgrád rakpart 18. szám alatt.


Ja és itt van egy cikk erről, hogy lett volna érdemes kialakítani meleg negyedet.

[link]

2021. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szerintem a probléma ott kezdődik mikor különböző negyedek hoznánk létre vegyük egyik példaként a Városligetbe tervezett múzeumnegyedet, hogy az ember nem azért megy város nézésre, hogy 1 nap alatt letudja egy összehelyre tömörített múzeum negyedében a város történelmének megismerését..


Ugyanúgy a Plázákkal is ez a bajom, hogy bizony Európában egyáltalan nem illik a pláza, az csak olyan helyekre illik, ahol nem volt hagyományosan bevásárló utca. Emiatt zárt be sok üzlet a Rákóczi úton, a Nagykörúton, stb, sokáig tartott mire magukhoz tértek, és most is gagyi üzletek és márkák, büfék és éttermek vannak ott.


Meleg-negyed lehet jól is elsülhetne, bár eddig párszor vállaltam be azt, hogy egyik bárból másikba menjek át, és kétszeres árat fizessek a belépésért, szóval ez nem működött nálam, de ettől függetlenül lehetne ez egy fajta safe-place, ahol biztonságban kézenfogva mehetnénk a párommal...

2021. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A "konvencionális" meleg negyedekben sem csak melegek szoktak élni, pláne nem csak meleg férfiak, ahogy írtad. A nagyobb és híresebb meleg negyedekben (London, Párizs, NYC, San Francisco, Barcelona etc.) pont az a különleges, hogy mindenféle LGBTQ+ tag megtalálható ott nagy számban. Viszont az, hogy ezeken a helyeken cis heteró emberek ne laknának netto butaság. A lényege ezeknek a közösségeknek inkább a szabadszelleműség, az, hogy mindenki önmaga lehet. Ha lenne egy ilyen része Budapestnek akkor persze, szívesen költöznék oda. Viszont egy olyan helyre ahol csak és kizárólag melegek vannak semmiképpen sem.
2021. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Lacás1976 ***** válasza:
91%
Én beköltöznék. Tele lenne a környék meleg szórakozóhelyekkel meg tali helyekkel...
2021. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Értem az elgondolást, de én az elfogadás kérdésének megoldását nem a szegregációban látom.
2021. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Elég már ebből a meleg témából!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A norvégok is megőrültek.
2021. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki homofób, kedves 16-os.
2021. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként nem feltétlen azt jelenti egy meleg negyed létrehozása 15-ös, hogy csak LMBTQI emberek élhetnek ott, hanem mindenki aki nyitott és bohém..
2021. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Sokkal nagyobb veszélyben lennénk.
2021. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
89%
Romeo: 10 k.m.-en belül tele van 100 felett bárhol a városban. Úgyhogy ez úgy hülyeség, ahogyan van.
2023. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!