Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmúlik valaha a fájdalom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha a fájdalom? Van még valaki aki hasonlóan érez? Ki lehet venni mit érzek abból amit írtam?

Figyelt kérdés

Ma reggel nagyon sok mindent éreztem, és megpróbáltam szavakba önteni mit érzek. És eldöntöttem, hogy ki írom ide:


Reggel van, a takaróm rajtam a nap távolságát bámulom, ahogy egyre távolodik a láthatárról. Milyen érzés, hogy te vagy az első ember ki miatt vizes lett a szemem, milyen érzés az, hogy miattad érzem magam jól, de a hiányod a halálom okozza? Milyen érzés az, hogy míg én itt fekszem, te valaki más bőrét melegíted, más ajkát csókolod és nekem még egy b@szott üzenetet nem tudsz vissza írni. Mennyire bánod azt, hogy megismertél? Mennyire bánod, hogy majdnem mindent megosztottam veled, te mégsem válaszolsz már vagy 36 órája és 42 perce. Tudod, hogy fájdalmat okozol nekem? Tudod, hogy te vagy az első ember kinek megengedtem, hogy ilyen fájdalmat okozzon nekem? És csak figyelem, figyelem a nap távolságát, a nap szürreális illatát, figyelem a kib@szott profilodat ahol csak a velem készített képet nem tetted ki. Bunkóság részemről, hogy kedvelek? Önzőség részemről, hogy csak magamnak akarlak? Én lennék a hibás amiatt, mert önző módon többet beszéltem bele a kapcsolatunkba mint ami valójában? Kíváncsi lennék mit érzel irántam, érzel e irántam valamit? Vagy csak egy ember vagyok a többi között, akinek nincs értéke, egyike a stáb tagjának, egy bábu aki a történet során eltűnik a ködbe akár csak a nap mi oly hevesen sütött az ágyamra és kapaszkodott minden erejével bent maradni, mégis nincs esélye a föld forgását megelőzni.



2022. ápr. 4. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi szívem, most úgy megölelnélek és elmondanám, hogy el fog múlni ez a fájdalom.

Tudom nem nagy segítség, de ne bánkódj olyan férfi miatt, aki semmibe vesz téged. Nem éri meg a könnyeket.

2022. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem fog elmúlni a fájdalom.

Már csak azért sem, mert csak és kizárólag olyan férfiak után eszi a fene a többséget,aki tojik rá, aki megcsalja, aki csak numerára használja.

Mert aki után nem kellene bánkódni,aki viszonozná a csókot, a hűséget,és aki mellett nyugodtan lehetne élni, azok a férfiak nem érdekesek, azok lúzerek, akiket ki lehet használni, át lehet ejteni, megcsalni és kiröhögni.


A szellemi toprongyok azok pedig nagyon kelendőek, utánuk bánkódik mindenki, mert nem unalmasak, hiszen nem lehet tudni, hol van, kivel és mit csinál.....csak sóvárogni lehet utánuk, könnyesen,ábrándozva...míg Mr.Szuper régen más popóját töltögeti valahol... és tojik arra,ki mit érez magányosan..

2022. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem fog elmúlni a fájdalom, ugyanebben vagyok. Ha gondolod írj privát üzenetet.
2022. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 steven95 ***** válasza:
100%

Idő. De van e elég hozzá? Majd észreveszed hogy csak hetente nézed a profilját. Aztán egyszer csak kimarad egy hét, egy hónap, de közben akár évek is eltelnek. 1001 magyarázatot gyártasz hátha megleled azt ami megindokol mindent, megígéred 100szor magadnak, hogy egyszer még megkeresed egy alkalmas pillanatban, hátha.. aztán 100szor el is veted az ötletet.


Megoldás? Csakis a fájdalmas türelem amivel várod hogy teljen az idő. Az elfogadást kell választani hogy nem mi irányítunk. Én egy vigaszt találtam. Egy önzetlent. Ha ő nem érezte azt irántam amit én éreztem iránta - elsőre bármennyire megemészthetetlenül is vált el tőlem - a kezdeti haragotfélreteve fontos annyira számomra, hogy kívánok neki legalább akkora és viszonzott! bologságot, mint amit én érztem. És ezt őszintén nagyon szeretném neki!


A marcangoás ami nehezíti a dolgokat. Nomális nponta ránézni egy fótójára? Go dolhatok rá ellvás előtt? Szánalmas vagyok ha rá gondolok még közben..? Elsétalni az első randihelyre egy meleg szellős estén? Mi a helyes, mondja meg valaki?!! Minden helyes! Bárhogy heyes! Nézd, szagold, gondolj, emlékezz, sírj, vágyakozz, utálkozz, légy őrítően kiváncsi, békélj lassan, és higgy másoknak, hogy fog halványulni annyira, hogy még újra képes leszel majd más valakit ugyanígy szeretni.

2022. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet jó tanácsot,jó megoldást adni. Hiszen minden ember más és más.

Minden ember más mélységű érzelmeket okoz,kapcsolatban is,az után is.


De azt mondom,és ez tapasztalat.Igazi szerelem az csak egy van egy életben.Nem több.És sajnos az érzelmek nem egyformák egy kapcsolatban, az egyik fél mindig jobban szeret.És ez, aki jobban szeret, jobban is szenved amikor törés lesz, vagy elhagyás.És aki azt gondolja, ebből kacarászva fel lehet állni, az még nem élt át ilyet, vagy hazudik.

Mondhat a sok coach, akárki bármit,olvashatsz lelki erősítő könyveket, nézhetsz Youtube építő videókat, de a szívet azt nem lehet beforrasztani, ha megsebezték.

Igen, millió könny,tépelődés, a volt közös boldogság-helyszínek felkeresése, a sok rágondolás- ezeket kellene megúszni valahogy, elhagyni, de nehéz nagyon.


Átéltem ugyanezt, gyötrődtem rengeteget, magamat okoltam,hiába.És tudom, már nem jön vissza az,aki elment.Mert senki nem jön vissza.Vagy ha igen, az sem olyan már.

Elvből vagyok újrakezdés-ellenes,nem hiszek benne.Általában mindig érdekek vannak a háttérben.Ki nem mondott érdekek, vagy szemhunyás a múlt fölött,mert hátha.

Nincs hátha. Ha valami eltörik, tökéletesen nem lehet helyrehozni.Egy kis darab mindig hiányozni fog a régi boldogsághoz.Igen, és ez a darab a szívünkből fog hiányozni. Mert mi beletettünk mindent,de ez nem volt elég a másiknak.


És a sok elsírt könnyet, a bánatos magányos éjszakákat, a kóborlást céltalanul,a már -már kétségbeesett elhatározásokat,ezeket nem tudja helyrehozni az, aki miatt történt.

És ha jön valaki más, akivel félve közeledünk egymás felé,előjön a kérdés, egy félhomályos esti csendben...mi van, ha ő is megteszi? És vállvonogatva elmegy,mert ugye a szívnek nem lehet parancsolni...


A kétkedés az,amit a legtöbb szakító, eltűnő, megcsaló ott hagy a másik szívében...és nagyon nehéz dolga van az újnak,ha ezt el akarja oszlatni.

2022. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!