Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az anál nem túl gusztustalan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gooboy37 kérdése:

Az anál nem túl gusztustalan?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 04:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elöször így gondoltam én is, aztán rájöttem hogy nagyon szépen ki tudja mosni magát az ember. Persze alaposnak kell lenni. Igazából ha úgy nézzük egy száj is lehet undorító. Minden a higénián múlik, az ember meg úgy is olyannal kezd aki ad magára.
2022. júl. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kinek hogy.

De nem is kötelező csinálni. Az, hogy ki hogyan éli meg a szexualitást, az rájuk van bízva.

2022. júl. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2022. júl. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy titok van. A Megfelelő higiénia: beöntés, szex után alapos mosakodás és pisilés a férfinak, máshova nem rakja be vagy óvszert használ.

Amúgy meg senkinek sem kötelező csinálnia.

2022. júl. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Endura ***** válasza:
87%

Ez olyan kérdés,mint a hurka nem túl gusztustalan?

Egyik sem az.Hetero kapcsolatban a párok is sokszor használják ezt a bejáratot épp azért,mert tele van izgató idegvégződéssel és talán nem véletlenül és nem pont abból a célból van ez a sok érzékelő ott,hogy fájjon amikor kijön,ha sokáig tartogatod benn a dolgokat.Hetero kapcsolatban ráadásul nem is mindíg egyoldalú ez a próbálkozás.Ha egy ilyen kapcsolatban nem tartják gusztustalannak a tagok,akkor a meleg kapcsolatban vagy szexben miért lenne az?

2022. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, de kinek mi.
2022. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Hogy lehet valaki homokos, ha az anál gusztustalan neki? Életed végéig csak szopn8 vagy szopatni akarsz? Ez egy idő után mindenkinek unalmas és kevés.
2022. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 -remete- ***** válasza:
92%
Nekem nem. A felesegemmel rendszeresen csinaljuk. Nyilván kell higénia de utána szexi nagyon.
2022. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igazatok van.
2022. júl. 24. 07:12
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
#7 válaszoló, szerintem te nagyon fekete-fehéren gondolkodsz. Miért ne lehetne valaki meleg úgy, hogy nem jön be neki az anál, esetleg taszítja? Éppúgy ahogy nem kell melegnek lenned ahhoz, hogy szeresd csinálni, úgy miért kéne szeresd ahhoz, hogy meleg legyél? Én azt gondolom, enélkül is lehet teljes valakinek a szexuális élete, sőt!
2022. júl. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!