Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baj ha utálom a sperma ízét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha utálom a sperma ízét és le sem tudom nyelni? Párszor már majdnem behánytam miatta, gusztustalan íze van... Az a baj, hogy szinte már elvárás és félek, hogy emiatt nem lesz tartós kapcsolatom.

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Normális férfi aki tényleg szeret ,nem várja el.
2022. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Az a jó szex, amikor mindkét fél jól érzi magát, és csak annyit tesz meg, ami neki még örömöt okoz.

Onnantól kezdve, hogy csak a partnered kedvéért nyeled vissza a hányást, az már nem szeretkezés…

Ha valaki szeret, így fog elfogadni!

2022. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nálam nem lenne baj.
2022. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Miért muszáj lenyelned? Ki is köpheted utána megy gyors öblögetsz. Volt olyan pasim akinek tényleg savanyú volt a spermája én sem nyeltem le neki
2022. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Feleségem se nyeli le, helyette nyelettem már le más nőkkel az évek alatt titokban. Nincs ezzel gond. Ezért nem hagytam el a nejem! 😃
2022. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező, biztos hogy jó kategóriába raktad a kérdésedet?
2022. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
6! Ha a kérdező férfi, akkor jó helyre tette. Nincs sehol megírva, hogy a melegeknek minden körülmények között ízlik a genya, tehát semmi okunk gyanakodni.
2022. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
A nőm ha nem nyelné le, lenyeletném más nővel.
2022. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is izgató ha a lány lenyeli. De ha valakit szeretek és csak ez az egy dolog nem stimmel hát ez legyen a legkevesebb amit fel kell dolgozzak. Lehetsz bármi másban odaadó, bevállalós. Hidd el hogy a pasik sem tökéletesek. Csak olyat csinálj amit Te is szeretsz és élvezel. Beszélni kell róla a partnerrel neked ez miért nem jó. Ha szeret Ő is megérti, ha ennyi miatt lapátra tesz az Ő baja. Amúgy csak az íze nem jön be, amúgy bárhova máshova szívesen fogadod?
2022. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a tragédia, ha ez elvárás, és ezen múlik egy tartós kapcsolat...
2022. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!