Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Túl sokat várok el tőlük ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok el tőlük ?

Figyelt kérdés
Igazából azon gondolkodom, hogy lehet magasak az elvárásaim ? Annyi lenne a kívánságom legyen a srác számomra “jóképű”. Meg legyen velem kedves és figyelmes valamint ne tűnjön el szó nélkül órákra. Mert szerintem rendkívül bunkóság egy beszélgetés közepén szó nélkül lelépni.

2021. aug. 10. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

A panaszod első felére: Csak azzal kezdesz el beszélgetni aki tetszik neked. Ha nincs kép és ír, egyből kérj. Én nem kezdek el úgy tárgyalni, hogy nem küldött képet. Ha nem tetszik, akkor megírod, hogy nem az eseted, elbúcsúztok.


A második felére: Ha órákra lelép akkor mi van? Nincs mindenkinek ideje egész nap pötyögni sajnos. A legtöbben dolgoznak és otthon is vannak dolgai. Lazán és lassan kell elkezdeni témázni, én már megtanultam. A nyomulást senki nem szereti. Ha szüksége van rád és tetszel neki vissza fog írni. Ha nem érzi azt, amit kellene, akkor nem fog, és akkor nem kell erőltetni. Igazából jobb, ha minél hamarabb egy személyes találkozóra kerítetek sort, ha van kölcsönös szimpátia. Írogatással nem derül ki semmi, és lehet több éves képei vannak kint, és teljesen máshogy néz ki. Ha felállt a farkad valakitől, de ő eltűnik végleg, akkor az annyit ért, nem jöttél be neki. Sajnos sokaknak nincs gerince, hogy kimondja a dolgokat. Nem csalódni kell, hanem keresni tovább. De amúgy tényleg rossz ötlet valakire folyton írogatni, tapadni és nyomulni, mert elég zavaró. Az nekem is zavaró szokott lenni. Minél előbb személyes találkát beszélj le, hetekig írogatni az olyan se eleje, se vége dolog és hülyeség.

2021. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az első válaszolóra. Egyébként sem lehet semmit leszűrni írásból. Sose komplikálj minden marhaságot a fejedben, mert nem biztos, hogy az úgy is van. Én sem szoktam sokáig húzni találkozókat, mert személyesen akarom látni. Arcmimika, hang, mozgás, stb. Ezeket képről nem fogod tudni megállapítani, sem pedig írásból. Nekem is pl hiába tetszik valaki képről, ha valóságban taszít a jelleme. És én most csak kifejezetten belső tulajdonságokra gondolok, nem pedig külsőre.
2021. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az van hogy szerintem irtó nagy bunkóság órákra eltűnni szó nélkül. Valakivel beszélgetsz és egyszer csak se szó, se beszéd eltűnik. Hát ezzel se feltétlen értek egyet. Most ha valakivel szeretsz beszélgetni akkor csak írok neki. Mi az hogy tapadni ? Mert beszélgetek vele és szeretném ha normálisan válaszolna az már tapadás ? Hát igyekszem nem kombinálni csak amikor annyit nem várhatok el egyesektől hogy most dolgom van elmegyek akkor szerintem az az ember annyit is ér.
2021. aug. 10. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg még annyit hozzáteszek, hogy fogadd be az őszinteséget. Vagy tanulj pofonok által, az is oké. Viszont csak akkor, ha tanulsz belőlük és nem követed el ugyanazokat a hibákat. Nem bántásból írom ettől függetlenül, amit írok, csak én ezzel foglalkozom. Pontosan tudom, hogy hogyan fejlődik az agy, a jellem, viselkedés. Ettől függetlenül nem megbántani akartalak, de ez az igazság sajnos. Azt is meg kell tanulni befogadni. A magyarok egyébként is nagyon nehezen tolerálják az őszinteséget. Helyette nekik jobb az álszentkedés, de egészségükre. Mindenki olyanná válik, mint amilyen a környezete.
2021. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én ezt lezártam. Vagy megfogadod mások tanácsát, akik milliószor tapasztaltabbak tőled, vagy tanulsz a pofonokból. Az is teljesen oké. Gondolkodj inkább úgy, hogy kizárod a hülyéket előre. Nem jobb érzés? Legalább kereshetsz újat és normálisabbat. Nem kell magadat b*szogatni, mert nagy butaság és felesleges idő és energia pazarlás. Lépj túl dolgokon, kukázz embereket, aztán annyi.
2021. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy te ezzel foglalkozol de ne mond már hogy ennyiből le tudsz írni egy egész személyiséget! Miért lennék gyerek ? Mert én nem úgy gondolkodom ahogyan a többség ? Meg nekem szükségem van erre! Ez miért baj ? Elárulom neked hogy ezt egy szakember mondta! (Semmi baj nincs ezzel az igényeddel)!


Nem az igazsággal van bajom csak te mindenkire ráhúzol egy jelzőt hogy neked ilyennek és ilyennek kell legyél és az normális! Relatív kinek mi a normális gondolkodás. Plusz miért mondasz ilyet ? Szerintem se tökéletesek az emberek több szempontból sem. De akkor sem kellene ilyeneket mondani hogy a magyarok ilyenek meg olyanok!

2021. aug. 10. 20:21
 7/9 A kérdező kommentje:
De igazad van sokkal jobb csak ez a gyerek jelző bosszant nagyon!
2021. aug. 10. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartalak megbántani, szóval ne haragudj megint csak! Én is kaptam ilyen jelzőket, viszont el is ismerem most már, hogy igazuk volt. Én sem rosszból, vagy lenézésből írtam ezeket. Sajnos ezek tények. A magyarokról is, de ha mondjuk tapasztalsz egy külfödön való hosszabb lét által, stb, akkor majd megérted. Azért is írtam, hogy mindenki olyanná válik, mint amilyen a környezete. A társadalmi "nevelés" is benne van minden magyarban, mivel ez vesz körül sajnos. És azért írom, hogy sajnos, mert botrányos az itteni emberek mentalitása, amiről közvetetten nem ők a hibásak, de közvetlenül már igen. Illetve mindenki csak magán tud változtatni(külsőleg, belsőleg).
2021. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező csak mert te egy telefon függő vagy ne képzeld már, hogy mindenki más is az. Akármikor akármerre szeretek akár több órára is eltűnni a készülék elől. Pl mert elmegyek edzeni, mert élőben van valakivel programom (és ott nem azt a szart fogom nyomkodni a másik orra előtt), mert más dolgom van, stb. Az a kemény számomra, amikor valaki állandóan elérhető, állandóan a képernyőn lóg. Szerintem az a nem normális, ha valaki állandóan pár percen belül válaszol, ha írnak neki és ébren van.


26/F

2021. aug. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!