Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik divat melegség? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik divat melegség? És ezt egy igazi ízig vérig meleg letudja szűrni,hogy az illető csak egy liberális lázadó divatkövető?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 20:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Az még az érdekes amikor egy olyan illető mondja azt, hogy ő nem meleg, akin több kiló smink és kence fice van,és többet kényeskedik szoprán hangon mint egy csaj. Magyarul zéró férfiasság.."


A férfiasság ugyanúgy relatív, mint a szépség.

Van akik azt mondják, aki nem néz focit, nem sörözik, nem rajong a kocsikért stb az nem férfi.

Most ha te antialkoholista vagy akkor rászoksz az ivásra, mert mások szerint az férfias?


A rinyálásról meg annyit, hogy ismerek egy "kemény csávót", mikor megtudta, hogy a barátnője megcsalta a bolt előtt letérdelt és sírva könyörgött neki, hogy ne hagyja el. Mindenki nézte őket😁

Meg nagyrészt a hetero kapcsolatokban amúgy is a pasi viseli a szoknyát, mert függ a punc itól😁

2022. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Értem én a válaszokat, de itt az agglomerációban rengeteg fiatal néz ki és direkt(vagy nem direkt) viselkedik úgy mint az a magyar Ken Baba. (a nevét nem tudom bocs)

Szerintem ez ilyen celeb majmolás..

2022. ápr. 1. 14:58
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó de más a külső és más a szexuális vonzalom.

A leszbikusoknál is van "férfias" és van nőies kinézetű leszbikus.

De ugyanúgy hetero nő is lehet "férfiasabb".

Ez nem divat, hanem ilyen a személyisége, stílusa.

Másrészt a fiatalok még lázadnak, idővel változik a stílusuk is.

Mikor én 7-8. Osztályos voltam akkor volt ez az emo korszak, a fiúk 80 százaléka növesztette a haját, vasalta, festette a körmeit.

Az utóbbit most is látni lehet, rockereknél is divat.

2022. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Hm.. Fene se érti már a világot.
2022. ápr. 1. 15:22
 25/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy neked ki hogy néz ki?
2022. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!