Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik divat melegség? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik divat melegség? És ezt egy igazi ízig vérig meleg letudja szűrni,hogy az illető csak egy liberális lázadó divatkövető?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 20:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

10-es

Jó oké,tudom,de nem feltétlenül a sminkre gondolok meg a kinézetre. Hanem, hogy úgy beszélnek mint egy lány, úgy ülnek mint egy lány, félnek mindentől, ha látnak egy szúnyogokot akkor jajj, jajj hess csúnya szúnyog.

Most nagyon komolyan. Ez férfias?

2022. ápr. 1. 06:22
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező egy igazi degeneralt
2022. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Én realista vagyok. Azért vagyok degenerált, hogy el mondom azt amit látok, tapasztalok?
2022. ápr. 1. 08:59
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

11-es. Az hogy mi számít férfiasnak és mi nem az csak az adott társadalomtól, kulturális környezettől függ.

Más számít férfiasnak itt, ill. nyugaton, és más számít férfiasnak pl a távolkeleten. És persze az adott korszak is befolyásolja.

Nézd meg a dél-koreai popsztárokat. Számunkra az az öltözet, smink, viselkedés már nöies, pedig vilégszerte ezrek, milliok rajonganak (tini és idösebb lányok) értük. Számukra az is férfias.

Nálunk még az az igazán férfias, amit a 80as években az akciófilmekben láttunk, pl Arnold Schwarzeneggerel. Erös, izmos, magabiztos, mucho alfa hím.

Az hogy mi férfias és mi nem folyamatosan változik, mint ahogy az is hogy mi nöies és mi nem. A társadalom formálja.

Még az jutott eszembe, hogy viszont azért azt se felejtsük el, hogy az amit a tvben, neten mutatnak a hirességekről, az nem ugyan az mint amit a hétköznapi emberekre jellemző.

Sok homofób azzal jön ha meglát eggyet akkor lecsapja a fejét, de arra nemgondol, hogy jöhet vele dzembe olyan meleg is aki egy klasszik favágó testalkatával rendelkezik és épp hogy ö tudná lecsapni a fejét. 😀

2022. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

"Nézd meg a dél-koreai popsztárokat. Számunkra az az öltözet, smink, viselkedés már nöies, pedig vilégszerte ezrek, milliok rajonganak (tini és idösebb lányok) értük. Számukra az is férfias."

Hát nem tudom,, nekem vannak ázsiai nő ismerőseim nem is kevés,ők csak kinevetik ezeket a figurákat és férfias kinézetű ázsiai párjuk van vagy férfias kinézetű európai.

2022. ápr. 1. 09:19
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom,, nekem vannak ázsiai nő ismerőseim nem is kevés,ők csak kinevetik ezeket a figurákat és férfias kinézetű ázsiai párjuk van vagy férfias kinézetű európai.

nem mindenki egyforma mindenkinek más stílusa van és más értékrendje, az a fura hogy téged ennyire zavar mikor már megválaszolták a kérdésedetet. A divat változik az ízlés pedig mindenkinek más és mindenkinek a maga dolga hogy sminkeli e magát vagy hogy szerinted csajosan viselkedik e. Ő ilyen és így érzi jól magát.

2022. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

A 16-os jól mondja. Mindenkinek más az izlése. Én nem rajongok a gombás kajákért, mások meg igen. Ez is ugyan ez.

Nálunk van tejföl, az amerikaiak, meg gyakorlatilag fél európa meg azt se tudja mi az, vagy csak sejtik de meg nem ennék.

2022. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
Azért vagy degeneralt mert nem tudod felfogni amit szegény válaszoló ír neked már nem is egyszer csak hajtod a hülyeséget 😃
2022. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Mondjuk ja ez igaz!

Nyugaton túró/tejföl ismeretlen.

2022. ápr. 1. 12:05
 20/25 A kérdező kommentje:

18-as!

Felfogom én,csak te vagy pár válaszoló azt gondolja, hogy 100-ból 1 emberkére vonatkoznak a tények, vagy csak 1 adott illetőre gondolok. Pedig nem! Ez egy általános helyzet. Engem abszolút nem zavar, csak furcsálom. KB annyira furcsálom annyira furcsálom ezt a jelenséget,mint a papsajtokat.Már papsajtot sem látok, pedig gyerekként rengeteg volt az udvarunkon.

Nem leszek ilyenek miatt szuicid hajlamú,csak hát érdekes..

2022. ápr. 1. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!