Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Iráni sráccal ismerkedni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iráni sráccal ismerkedni? Lentebb kifejtem

Figyelt kérdés

Szóval én 18 vagyok, és társkeresőn megismertem egy srácot iránból(velem egykorú), aki itt magyarországon tanul egyetemen. És eddig eléggé tetszik, meg én is tetszem neki azthiszem.

Nem vagyok rasszista se semmi, nem arról van szó, csak kicsit tartok attól, hogy ott az emberek más értékrendet képviselnek, és hogy ennek milyen következményei lehetnek? Nem is tudom, hogy hogyan kéne megfogalmaznom ezt az egészet. Igazából csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Még ami lényeges lehet, hogy mindketten kapcsolatot keresünk.

Abban biztos vagyok, hogyha ebből lesz is valami, a szüleimnek nem fog tetszeni, de nem fogok emiatt meghátrálni.


2021. okt. 24. 09:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es igen vannak kulturális különbségek, vannak szokások amiben a lengyelek különböznek a magyaroktól, az oroszok is a lengyelektől, de ettől szép az élet, hogy változatos. Én ebbe beleszülettem, és jól érzem magam, hogy ilyen sokszínű a családom. Imádom, hogy pl 3 nyelven köszöntjük fel egymást szülinapon, hogy gyerekként lengyel karácsonyokra jártunk, imádom a lengyel zenéket, a lengyel gasztronómiát, azt hogy a lengyelek jobban tartják egymással a kapcsolatot a rokonságban.
2021. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az se fix hogy sokáig tart. Csapj bele.
2021. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
92%
Attól még hogy ott milyen értékrendűek az emberek nem azt jelenti hogy neki is ilyen lesz. Azt nem írtad hogy mikor költözött ide, vagy hogy van e ott családja. Lehet tévedek, viszont szerintem nagy a valószínűsége annak hogy saját véleménye lesz mindenre és nem arra alapoz amit ott tanult ( abban az esetben ha ott élt) mivel meleg a srác és szerintem azok az országok eléggé homofóbok így ha el tudta magát fogadni akkor rájött arra hogy nem minden amiben hisznek és jónak gondolnak van úgy ahogy mondják, mivel ő is meleg és ez nem döntés kérdése közben lehet ők ott az hiszik. És szerintem alapból az embereknek a legtöbb helyen jó értékrendje van, de ez is függ attól milyen körülmények között nevelkedett. Szerintem ne ítélj úgy hogy mások véleményére alapozol, kérdez a sractól kérdéseket, mondjuk sokszor ez nem elég és csak a tettek azok amik megmutassák a másik személyiségét és értékrendjét. És ha véletlenül valami olyan van a értékrendjébe ami nem illene oda akkor kérdezd meg hogy miért gondolja így és mond el a véleményedet, lehet hogy végül bellássa hogy neked van igazad vagy pont hogy fordítva lesz. Az embereket nem lehet egy zsákba dobálni, ezért ismerd meg őt először aztán dönts hogy ez olyan személy e akivel együtt szeretnél lenni.
2021. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!