Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Iráni sráccal ismerkedni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iráni sráccal ismerkedni? Lentebb kifejtem

Figyelt kérdés

Szóval én 18 vagyok, és társkeresőn megismertem egy srácot iránból(velem egykorú), aki itt magyarországon tanul egyetemen. És eddig eléggé tetszik, meg én is tetszem neki azthiszem.

Nem vagyok rasszista se semmi, nem arról van szó, csak kicsit tartok attól, hogy ott az emberek más értékrendet képviselnek, és hogy ennek milyen következményei lehetnek? Nem is tudom, hogy hogyan kéne megfogalmaznom ezt az egészet. Igazából csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Még ami lényeges lehet, hogy mindketten kapcsolatot keresünk.

Abban biztos vagyok, hogyha ebből lesz is valami, a szüleimnek nem fog tetszeni, de nem fogok emiatt meghátrálni.


2021. okt. 24. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Vannak arab orszàgok ahol kivégzik a bi-homo embereket.
2021. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Az se utolsó szempont,hogy meddig tanul itt,illetve utana itt marad-e,mert ha nem,az nagyon fog fájni neked
2021. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha ő kapcsolatot keres, vsz. egyetem után itt maradna (vagy nyugatabbra, semmiképp nem otthon). Abban kellene biztosnak lenned, hogy komolyan gondolja. Ha igen, semmi gond, hajrá.
2021. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Miért érdekel ebben mások véleménye? Nem mindegy hogy milyen nemzetiségű hogyha megvan az összhang közöttetek?
2021. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Utolsóval egyetértek. Kit érdekel mások véleménye? Szüleid véleménynét is nagy ívben lefosni. Semmi közük hozzád már felnőttként. Legalábbis ahhoz nincs közük már, hogy milyen döntéseket hozol az életedben. Ha van összhang, akkor meg mi tart vissza. Ismerd meg és annyi. Így nem tudsz véleményt alkotni róla, hogy nem beszélsz és nem töltesz időt vele. Ha majd komolyabbra fordul a dolog, akkor meg szépen meg kell vele beszélni a jövőt is. Nem annyira bonyolult. :D Azért van a szád, hogy használd. És nem, nem perverz módon, hanem beszélgetésre.
2021. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen vannak ahol kivégzik, de látod mégis születnek és felnőnek melegek, első, szerinted amikor üldözték Németországban a homoszexualitás, mert hivatalosan 1994-ig amikor eltörölték a 175-ös paragrafust, akkor a melegeket elrettentette attól, hogy szexeljenek? Egy fenét.... Lengyelországban élek, ahol a kormány megtesz mindent az LMBTQI emberek ellen és mégis van élet itt is...
2021. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%

Bírni fogod a szerepeket, ha ő az aktív fél, és hozza magával a keleti mentalitást?

Nem a szexre gondolok.

2021. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Ja akkor bennem mindenféle mentalitás is van: Apám lengyel volt, apai nagyapám litvániai lengyel, anyám magyar, anyai nagymamám félig orosz volt.


Ezen kívül lehet bennem tatár vér is ha Litvánra gondolok... szóval lehet majd én is hátrafelé lenyilazom a partnereimet passzívként...

2021. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
8: A kulturális különbségekről gondolom, még sosem hallottál...
2021. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Tudatosan lehet változtatni a kultúrát. Nyilván nem lehet annyira begyepesedett, ha itt tanul. De addig k*rvára felesleges megítélni valakit, amíg nem ismered. Sok torz gondolkodású. És akkor még ti várjátok, hogy elfogadjanak minket. :D Remélem, hogy ilyenkor azért szembe köpitek magatokat. Szánalmas. Fel kell nőni bugyuták.
2021. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!