Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bejonnek az idosebb ferfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejonnek az idosebb ferfiak?

Figyelt kérdés

Olyan 40-tol 60-ig.

Valahogy nekem nem jonnek be a velem egy koruak (24 vagyok) inkabb az idosebbek. Valahogy vonzobb hogy idosebb nalam.



2021. szept. 19. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy fentebb már említették, nem a kor az ami igazán számít.


25F

2021. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
83%
Való igaz! Megszólunk, elítélünk másokat azért, ami elsősorban ránk érvényes! Szomorú...
2021. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 A kérdező kommentje:

Vicces hogy pont a kerdesemben kiirtam hogy az idosebbek vonzanak es volt jo par valaszolo aki szinten igy erez.

Az hogy egyesek pedofilok az nem a mi hibank.

A legtobb ember a huszonevesekre vagyik mert ok teljesen erettek de nem tul idosek, ez a logikajuk (teljesen ertheto). Nem mindenki vagyik arra hogy iranyitson egy fiatalbbat.

2021. nov. 10. 15:35
 74/76 anonim ***** válasza:
90%
Az éveim szerint én már az idösebbekhez tartozom, nekem már a fiatalabbak jönnek be. Ha szerencsém van, akkor nekik is én jövök be :-)
2021. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalok egy része nem csak egy testet vagy egy testrészt lát és keres, hanem egy embert. És sok esetben a gondolkodó, érző lényt idősebb partnerben találják meg, mert a fiatal, sok esetben a korosztályuk még inkább azt keresi, ami az élvezetek útján segíti Őt.

És lehet az idősebb tapasztaltabb, de az is elő fordulhat,hogy pont nem. És akkor a fiatal a saját elképzelései szerint tudja Őt tanítgatni, alakítani. Miközben valós érzéseket kap ezért cserébe.

2021. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
92%
Nagyméretű negyvenes írhatna!Èn szintèn negyvenes, Budapest környéki, viszonzás nèlkül cumiznèk
2021. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!