Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bejonnek az idosebb ferfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejonnek az idosebb ferfiak?

Figyelt kérdés

Olyan 40-tol 60-ig.

Valahogy nekem nem jonnek be a velem egy koruak (24 vagyok) inkabb az idosebbek. Valahogy vonzobb hogy idosebb nalam.



2021. szept. 19. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
95%

#50


A fiatalok meg válogatnak,nem maradnak sokáig meg egymás mellett.


És van,akinek kifejezetten az idősebbek tetszenek,nem azért,hogy nevelgesse őket.

2021. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
83%

Tudatalatt van ez, nem tudatosan. A tudatalatti határozza meg a viselkedésünk 95%-át(gének+környezeti hatások). Azért is írtam, hogy nem veszem most figyelembe az öncélú tudatos hasznokat(5%).


Mindenben van kivétel. Egyébként meg az a normális, hogy válogatnak. Nem kell minden jött-mentel összejönni magányból. Az sem normális. Szándékosan írtam azt is, hogy kerülni kell a szexfüggőket és mentális betegek többségét. Aki tapasztalt, az úgy is leszűri pillanatok alatt a dolgokat. Persze, hogy az tetszik nekik, mert torzult a jellemük. Kérdezted már meg valaha azoktól a fiataloktól, akik együtt vannak idősebbekkel, hogy milyen a kapcsolatuk az apjukkal? Az összesnek van traumája, csak úgy mondom. :D Az már egy jellemtorzulást eredményez, ha alapból nincs apa, csak anya, vagy fordítva. Minden gyereknek kell mindkét nem hatása, hogy egsézségesen fejlődjön a jelleme. Ha nincs egyik szülő, akkor nagyszülő, testvér, vagy valaki kell a másik nemből, hogy foglalkozzon vele. Alkoholista apa, verő apa, nem törődöm apa és még hasonlók is állnak a háttérben. Lányoknál is így van ám. Amúgy ha nekem nem hiszel, akkor nyugodtan kérdezz meg személyesen pszichológust, vagy pszichiátert. Együtt lehetnek nagy generációs különbségek ettől függetlenül, de boldog hosszú távon sosem lesznek. És nincsenek erre amúgy sem példák. Egy sincs. Koodependens párkapcsolatok. Ezekeből van a legtöbb. Ezek mind "beteges" párkapcsolatok. Függés a másiktól. Aki bármiben is függ a másiktól, az már koodepends kapcsolattá tette az egészet. Az nem az igazi párkapcsolat. Azért is múlik el a szerelem. Mivel össze sem illettek az elejétől fogva. Azért is írtam, hogy tudatosan kéne élni és máris kevesebb pofon érne mindenkit.

2021. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy értettem a válogatást,hogy más minden jöttmenttel elmegy.

Hanem,azt hiszik örökké fiatalok lesznek.Úgy is viselkednek.

Senki nem jó nekik,leginkább önmagukkal szeretnének járni.

2021. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
91%
Ja, értelek. Hát igen, ez így szokott lenni, de ez van. Férfiak amúgy is később érnek be. Tesztoszteron miatt leginkább. 30 év körül van a nyugvó állapot. Azért is mondom egyébként még mindig, hogy tudatosan kell élni. Én tudatában vagyok vele, hogy öregszem, pontosan tudom, hogy mikor fogok elkezdeni leépülni, mikor borul fel anyagcsere, stb. Én "készülök" is ezekre. :D Szóval nem fog váratlanul érni sok minden, ami mást meg megvisel. Én ezt tanultam, ehhez értek és úgy is fogok élni, ahogyan tudom, hogy megfelelő. És ilyet is fogok magam mellé keresni. Hasonló a hasonlót vonzza, nem pedig az ellentétek. Felnőtt ember felnőttet vonz mindig. Gyerek pedig gyereket(felnőtt gyerek). Ahogyan a baráti köre is mindenkinek olyan kb, mint saját maga. Több hasonlóság van fejben, mint különbség. Ezért is jönnek ki egymással. Párkapcsolat is erről szól. Legalábbis erről kéne, hogy szóljon. Dehát aki már alapból nemiszerv alapján választ magának partnert hosszútávra, az már alapból veszett ügy. :D
2021. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
0%

igen

gizi néni

78

2021. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
91%
én szimplán szeretek időt eltölteni idősebbekkel. Arra kevesebben kapóak persze, amivel jelzem nincs baj. és persze nincs semmi kőbe vésve. Most is jó lenne, ha lenne valaki akivel lehetne menni valamerre néha:(
2021. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
100%

#54


Nyilván a hasonló a hasonlót vonzza.

Amikor 20 voltam,akkor a velem egykorúak 80-90%-a ismerkedésnél,mondjuk netes társkeresőn kiírta."Öregek kíméljenek"

Sokaknak már a 30 éves is öreg.


Én ennek ellenére,először 22 évesen egy 40 éves pasival randiztam először,mert nekem ők jobban bejöttek.

Más pedig 22 évesen már egy 30 évest is öregnek tart.


Most 33 évesen a 40-es,esetleg 50-es pasik is szóba jöhetnek.


A velem egykorúak nagy része magától fiatalabbat keres,és ha megtud 1 negatív dolgot,akkor már alább is hagy a lelkesedés.

2021. okt. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
95%
Ja,és az a 40 éves,akivel 22 évesen taliztam,egy nagyon jó pasi volt,most már 50-es,de sok fiatal pasi elbújhat mögötte,minden értelemben.
2021. okt. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
96%

A pasim 50 éves!

Az egy dolog,hogy tökéletes férfias teste van,de ahogy szeretkezik:)

Arról nem is beszélve,hogy kenterbe vàg minden előző korombeli pasim ami a teljesítményét illeti!

26vok

2021. okt. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 kisördög1 ***** válasza:
95%
Nekem is jobban bejönnek az idősebb érett férfiak, 55-60+
2021. okt. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!