Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bejonnek az idosebb ferfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejonnek az idosebb ferfiak?

Figyelt kérdés

Olyan 40-tol 60-ig.

Valahogy nekem nem jonnek be a velem egy koruak (24 vagyok) inkabb az idosebbek. Valahogy vonzobb hogy idosebb nalam.



2021. szept. 19. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából én is így vagyok. Vannak esetek, amikor korombeli is tetszik, vagy pár évvel idősebb csak. De általában 40-50 közt az ami igazán bejön. Most 30 vagyok, de már 20 évesen is így volt. Ha ez nem változik 10 év múlva már nem lesz akkora korkülönbség se :D
2021. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 20-40 év között a legvonzóbbak a férfiak, szóval fogjuk rá, hogy igen.
2021. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel szerintem mindenki egyetért :-)
2021. okt. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
92%
30-aska, szerintem ebben a korban, (17) ez még így természetes.
2021. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
96%
Kövezzetek meg,de nekem egy jómèretű farok, amiből sok anyag jön,na az jön be.Ha ez egy ápolt 40-es,50-eshez tartozik, annál jobb.Szóval igen, bejönnek.
2021. okt. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
100%

A nagy kérdés, hogy a fiatalabb mit szeretne az idősebbtől. Kellemes együttléteket, tapasztalatot, vagy simán csak azt, hogy legyen valaki, aki tudja, miért van vele és amit tesznek, azt tapasztalattal, figyelmesen tegye, legyen az aktív vagy passzív...

A fiatalabb korosztályt sokan szeretik az idősebbek közül, mert többeknek a fiatalságuk jut eszébe, és nagyon fontos az is, hogy hódításnak élik meg, ha sikerült valakivel összejönniük. A fiatalok között meg jó néhányan vannak, akiknek nem a mai trend kell, egy szex aztán megy mindenki az útjára, hanem egy kis romantikára és figyelemre is vágynak.

Nameg persze kérdés, ki válallja fel a másikat, ha van köztük 10-20-30 év korkülönbség.

2021. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
87%
Nem attól függ a romantikusság, hogy idősebb, vagy sem. Aki fiatalon idősre vágyik, annak apakomplexusa van. Ez ugyanaz, mint amikor egy nő 20 évvel idősebbel van együtt.(Itt most nem veszem figyelembe a haszonszerzés lehetőségét: pénz, örökség, stb.) Hetero és meleg kapcsolat egy és ugyanaz. Különbség csak fizikálisan van, minden más ugyanaz. Ember=ember. Idős embernek meg jó gyerekesnek kell lennie, ha még vén fejjel hódítani akar. Ezek a nem kiélt kisgyerekek.
2021. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
89%
Figyelmet ugyanúgy tud adni fiatal is, csak szellemileg ép ember kell választani. Máris nem fog pofon érni. Szexfüggőket, súlyos kezeletlen mentális betegeket érdemes elkerülni, mert abból csak sérülés lesz. Tudatosan kell élni és máris minden könnyebb.
2021. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:

"Aki fiatalon idősre vágyik, annak apakomplexusa van."

Vagy az idosebb emberek a komolysagra emlekeztetnek

2021. okt. 12. 17:09
 50/76 anonim ***** válasza:
12%
Igen, ezt hívják apakomplexusnak. Tapasztaltabb egyén nevelgesse, egyengesse útját a fiatalnak, stb,. Ha egy idős ember pedig nem tanul a pofára esésekből, akkor meg is érdemli, hogy egyedül van. :D Ha egyáltalán akar valakit maga mellé. Fiatalok felnőnek, fejlődik az agyuk, rájönnek dolgokra. Pl arra, hogy jaj, hát a párom valószínűleg 30 évvel előbb meghal, mint én. Akkor már most megmenkülök. Ezt én most nem úgy írom, hogy ez tudatos, de ez mindenkinél jönni fog, ahogy idősödik. Amint lesz önbizalma a fiatalabbnak és talpon áll, akkor majd rájön, hogy össze sem illettek. :D Mindkét fél részéről torz az egész elképzelés. Hibás az idősebb is és a fiatal is. Egyik 19 a másik egyhíján 20.
2021. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!