Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A baratom többet akar, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom többet akar, mint amit én szeretek a szexben. Hogyan tudom leszerelni, anélkül, hogy megsértsem (azért nem csinálod, mert nem szeretsz már)?

Figyelt kérdés

Van egy enyhe pisi fétisem, szeretem nézni ahogy mások pisilnek és meg az is bejön, ha esetleg lepisilnek. A párom viszont azt is szereti, ha a számba vizel es nyelem a pisijét. Adtam neki egy esélyt, de nem jött be, viszont minden visszautasítás után megsértődik, szakitani akar, mert biztosan nem szeretem mert undorodok tőle. A végén persze megengedem neki, amikor emiatt panaszkodom neki, hogy akaratos es azt kell csinálnom, amit o akar, ismét a szakítást veszi elő, hogy ne kelljem nekem élni egy olyan szemet emberrel mint o. Megint engesztelhetem ki.

persze tudom sokan azt mondjatok majd, hogy szakítsak vele, de en tényleg nagyon szeretem, nem tudnám elhagyni, csak egy kis változást szeretnék nála elérni valahogy


2021. szept. 15. 22:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát tényleg elég akaratos és, ráadásul érzelmileg zsarol is.

Nem éppen jó kombináció.

Ha tényleg kapcsolatban éltek és, ő is szeret téged mint te őt, igenis el kell fogadnia hogy van amit nem szeretnél mert, neked nem jön be.

Nem pedig zsarolni kell a másikat a szakítással...

Szerintem jobban jársz ha az ilyen pasival szakítasz.

2021. szept. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Támogatom a 10-es ötletét! Nézzük mit szol hozzá. Plusz ha azon hisztizik hogy emiatt nem szereted akkor te is visszavághatsz hogy ő se ha nem fogadja el és fogja fel hogy neked mi jo és mi nem!
2021. szept. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

Látom, sokan megint nem nézték a kategóriát. Na nem mintha lényeges lenne, hogy férfi vagy nő az illető. Az erőszakoskodás az erőszakoskodás.


Egyébként teljesen megértem a kérdezőt, nekem is van ilyen fétisem, de inni egyáltalán nem mindig vagyok képes, ehhez hangoltság kell.


Meg kell beszélni vele, és ga hajthatatlan, akkor nem sajnálni a dobást: akkor nem vagytok egymáshoz valók. Nem annyir a különböző fétisek miatt, hanem azért, mert ő nem tud alkalmazkodni hozzád.

2021. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
9 Huu jogos.De valahol azért igaza van a válaszolóknak.:/
2021. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
A kategória meg lett változtatva menet közben, ezért furcsa az első pár válasz, de jelen szituációban nincs is jelentősége a nemi identitásnak.
2021. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 steven95 ***** válasza:
90%
Az hogy nem akarsz olyat tenni amit nem szeretnél az nem a problématok oka. Ez egy okozat, megpedig a kapcsolatotok egy felszíni tünete. Bár lehet nincs igazam.
2021. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez érzelmi zsarolás. Ha nem tudod vele megbeszélni, akkor hagyd ott. Ennek a kapcsolatnak hosszútávon nincs sok jövője.


28/mff

2021. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!