Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A baratom többet akar, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom többet akar, mint amit én szeretek a szexben. Hogyan tudom leszerelni, anélkül, hogy megsértsem (azért nem csinálod, mert nem szeretsz már)?

Figyelt kérdés

Van egy enyhe pisi fétisem, szeretem nézni ahogy mások pisilnek és meg az is bejön, ha esetleg lepisilnek. A párom viszont azt is szereti, ha a számba vizel es nyelem a pisijét. Adtam neki egy esélyt, de nem jött be, viszont minden visszautasítás után megsértődik, szakitani akar, mert biztosan nem szeretem mert undorodok tőle. A végén persze megengedem neki, amikor emiatt panaszkodom neki, hogy akaratos es azt kell csinálnom, amit o akar, ismét a szakítást veszi elő, hogy ne kelljem nekem élni egy olyan szemet emberrel mint o. Megint engesztelhetem ki.

persze tudom sokan azt mondjatok majd, hogy szakítsak vele, de en tényleg nagyon szeretem, nem tudnám elhagyni, csak egy kis változást szeretnék nála elérni valahogy


2021. szept. 15. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus esete annak, mikor a nő éveken keresztül csak nyel
2021. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
1# sírok XD
2021. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Figy' aki annyira önző hogy a saját vágyait akkor is rádeerőltetni ha te nem akarod és ennek "érdekében" érzelmi zsarolást is bevet (márpedig a leírt eset az) az nem szeret téged csak kihasználni. Gajra vágja az önbecsülésedet, kiöli belőled a vágyat, minden alkalom után csak lelkifurit, frusztrációt okoz neked.

Szóval, ha ezt nem akarod, akkor megmondod hogy nem. Ha erre a reakciója akkor elhagylak, akkor megmondod fejezze be a gyerekes zsarolását. Ha behisztizik akkor meg kivágod a büdös p.sába amit már rég meg kellett volna tenned az első eset után.

2021. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, hogy miért nem dobtad, csak egy rongynak tart.
2021. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem aki egy ilyen ember mellett marad,az vastagon megérdemli a sorsát. Azt a nőt se tudom sajnálni akit jól megvernek,de visszamegy mert “vannak jó pillanataink” 🤦‍♂️
2021. szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem vegyél elő egy poharat és igyad ha ekkora bolond vagy
2021. szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Csicuki ***** válasza:
94%
Mondd meg neki hogy nem ezen múlik hogy szereted e vagy sem de ha csak ezzel tud fenyegefőzni akkor találsz jobbat használd a saját fegyverét ellene hátha észhez tér ha nem akkor jobb ha elengeded ha máshogy nem megy
2021. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3%
Remélem tudod, hogy egy szerelmes férfi, aki tiszteli a nőjét és megbecsüli, az sosem lenne képes szájba hugyozni a nőjét.Érted?Annyit érsz neki, hogy szádba hugyozzon és elhagy, ha nem teszed meg.Lehez tényleg ennyit is érsz, ha ez egyáltalán kérdés számodra mi a helyzet.
2021. szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Emberek nézzétek már a kategóriát, milyen nőről beszéltek? :D
2021. szept. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sztem fordítsáktok meg a szitut és te pisilj a szájába.


Ha lenyeli boldogan akkor nincs mit tenni... 😃


Ha viszont tiltakozik, akkor mondhatod neki ugyanazokat, amiket neked mondott.

2021. szept. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!