Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lennétek kapcsolatban olyannal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek kapcsolatban olyannal,aki nem akar szexelni?

Figyelt kérdés

Tehát,sem aktívként,sem passzívként nem kívánja a szexet.

Viszont társként,jól kijönnétek egymással,hasonlóan gondolkodtok,stb.


2021. aug. 26. 00:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem működne sokáig. Nekem kell a testi kontaktus is, nem elég az, hogy csak lelkileg értjük meg jól egymást. Az emberek többsége szexuális lény IS (vagy van aki csak az :)), ezért nem csak lelki és mentális igényei vannak. Szóval szerintem nem, mert részemről hamar vége lenne. Nekem ez így inkább egy mély lelki barátság lenne, semmint párkapcsolat.
2021. aug. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kárdező!


Vannak aszexuálisok - és vagyunk közöttük homoromentikus, momoerotikus vonzalmú aszexuális férfiak is - azt gondolom, csak két aszexuális között alakulhat ki ilyen kapcsolat, mert ha az egyik félnek vannak a romantikus összebújáson, ölelésen, csókon túlmutató szexuális igényei, akkor vagy nem működik a dolog, vagy az aszexuális félnek el kell tudni fogadnia a párja "kilengéseit", "elhajlásait".


Van aszexuális fb csevegő csoport, külön aszexuális társkereső csoport ugyanott, ás ha érintett vagy, s ott érdeklődsz, biztos vannak továbbmutató lehetőségek is.

2021. aug. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok aszexuális,csak magát a szexet nem tartom túl gusztusosnak.

Mármint az azzal járó dolgokat,testnedvek,stb....

2021. aug. 26. 02:16
 4/29 A kérdező kommentje:

Illetve nagyon nem is működne,se aktívként,se passzívként.


Fitymaszűkület+aranyér.

2021. aug. 26. 02:20
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

Természetesen, mert nekem az emberi oldal sokkal fontosabb.Lelki társ, igen, ez a legjobb szó. Mindennél többet ér !

Egyszer volt egy ilyen párom, rövid ideig sajnos. Életem egyik legszebb szakasza volt....

2021. aug. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

5os azért fentebb írták az csak barátság, akármennyire szép is. Egy idő után a szex is jön.

Lehet azért volt rövid eletu


És kerdezo nem akarod megmuttetni?

2021. aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem szeretném,mert nem olyan mértékű a gond,hogy zavarjon másban.

Meg valahogy nekem az olyan,mint a csonkítás,és nem érzem higiénikusnak,a fitymának az a szerepe,hogy védjen a fertőzésektől.


Az aranyerem pedig az sem zavaró,olyan pár évente ha egyszer kiújul,olyankor pár napig duzzadt,de máskor nem.

Viszont azt olvastam,hogy nem tanácsos így az anális szex.

Sokat erőlködtem a nagy wc-vel,és gondolom ezért alakult ki ilyen fiatalon.


Egyébként sportos vagyok.A pettingtől nem zárkózom el,viszont az orális szex sem vonz annyira,meg semmi ahol bomlástermékekkel kapcsolatba kerülhetek.

Sajnos még az is taszít,ami másoknak szokványos,hogy fogmosás nélkül csókolóznak.

Számomra ezek undorítóak.

2021. aug. 26. 07:12
 8/29 A kérdező kommentje:

Egyébként idővel a szex ellaposodik,megunják egymást vagy ne adj ég,nem is vonzódnak már úgy egymáshoz,ha hosszú távú lesz a kapcsolat.


Szerintem a testiségre nem lehet alapozni egy kapcsolatot,idővel annak a résznek úgy is vége lesz.

Akkor utána szakítani fogsz csak ezért valakivel?

2021. aug. 26. 07:17
 9/29 A kérdező kommentje:

Én sokkal inkább örülnék egy lelkitársnak.

Akivel szeretjük egymást,mert a szerelem idővel elmúlik.

2021. aug. 26. 07:18
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
nyilván az a szerepe igen, ezért lettünk így teremtve,de ha a helyzet úgy hozza. de ,ha nem akadályoz akkor oké
2021. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!