Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok mit akar ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mit akar ez a pasi ?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó pasi az edzőteremben jön utánam, de nem tudom mit akar tőlem. Amikor felmentem ma az öltözőbe jött utánam. Amikor nem figyelek néz engem. De nem szól hozzám egy szót sem. Csak az a probléma hogy barátnője van és én ezt igyekszem tiszteletben tartani de iszonyú nehéz mert olyan jó teste van.

2020. júl. 1. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Belenéztem a gondolatolvasó üveggömbömbe és... nem látok benne semmit, úgy tűnik elromlott.

Vagy nem akar semmit csak pont akkor volt neki is ott dolga, s meg sem fordul a fejében hogy te bármit is túlgondolsz (belemagyarázod, mindent "jelnek" vélsz mert ezt akarod látni). Ha meg ennyire kíváncsi vagy rá, akkor beszélgess vele, aztán kiderül hogy biszex-e vagy sem.

2020. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Az biztos, hogy tetszel neki. Lehet, hogy többet is akarna tőled, de az is lehet, hogy csak a szemét legelteti rajtad, mert olyan jó tested van.
2020. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a seggedet.
2020. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezni már beszari vagy?!
2020. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy biszex vagy éppen akkor volt ott dolga.
2020. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezzél tőle valamit az edzéssel kapcsolatban és akkor meglátod hogy nyitott a beszélgetésre vagy ismerkedésre.
2020. júl. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem beszélsz vele ? Kerdezd meg
2020. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem téged néz csak bambul. Az ember szeret többet látni a dolgokba, mint amik valójában.
2020. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!