Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hazudják sokan azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják sokan azt, hogy a személyiség a fontos ismerkedésnél, mikor úgyis csak a jó pasik érdeklik őket?

Figyelt kérdés
Mindenkit csak a jóképű, izmos vagy vékony pasik izgatnak. Ha valaki csúnya, vagy duci, vagy alacsony akkor meg mit csináljon?

2021. júl. 15. 09:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Középkorú vagyok,van már némi élettapasztalatom.

Sosem volt sem izmos, sem kigyúrt, sem jóképű párom. Minden párom átlagos volt, volt vékony is, testes is.

Én sem vagyok vékony,de nem is kövér.Magas vagyok,de van pocakom. Viszont mindig elfogadtam magam ilyennek, nem törekedtem arra, hogy más miatt megváltozzak, nem akartam fiatalabbnak látszani, mert így sem néznek annyinak, amennyi vagyok.

Egyszerűen, ápoltan öltözöm,szeretem a tisztaságot ,mert ezzel magamat is és környezetemet is megtisztelem.

Senki kedvéért a hobbimat, stílusomat,meglevő szokásaimat nem váltanám le, főleg azért, hogy valakim lehessen.


Most magam vagyok egy ideje. De nem búsulok, nem irigykedem mások kapcsolatára, barátságára vagy kinézetére. Viszont minden nap észreveszek sok érdekeset és szépet, amit az életben lehet, még egy ilyen zsúfolt városban is, mint Budapest.


Elfogadom és szeretem magam, és nem keresek ideálokat,nem kergetek álmokat , szóval, tudom, hol a helyem.


Nincs is okom kesergésre,mert nem valakitől leszek boldog !

Szeretem a humort, szeretek értelmesen beszélgetni.

2021. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!