Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes-e arra a személyiségre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e arra a személyiségre gyúrni, hogy radagjanak a csajok mint a pillanatragasztó, vagy inkább tenni kell érte?

Figyelt kérdés

Tisztában léve azzal a ténnyleg, hogy a hímneműek 5-10%-a rendelkezik tipikus alfahím személyiséggel


a többivel mi lesz? megerőlteti magát?


24f //nem a csajozás császára



2018. máj. 22. 23:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
túl negatív, ez csak lejjebb viszi az embert
2018. máj. 22. 23:28
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen már kialakult a személyiséged. Ha ilyen alfa, béta himben meg luzer-nyertes tipusban gondolkodol, meg a csajok ragadjanak rád mit a pillanatragasztó akkor van mit tenned ahhoz hogy igazi férfi légy.

De ne aggódj, biztos későn érő típus vagy agyilag is. Majd benő a fejed lágya.

2018. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

A BMW-vel meg a felkarral pont azt tudod elérni, olyan nőt. Persze, lehet most jól hangzik egy dögös húszéves üres fejjel, de az a fő mit keres az ember. Ha lelki társat akarsz, az nem azon fog múlni, mennyire vagy kigyúrva, vagy mennyi pénzed van. Ezek a nők egyik palit a másik után szipolyozzák ki anyagilag, a fickó meg elkönyvelheti micsoda nőcsábász, hogy ennyi nője volt.


Ha lelki társat keresel, akivel 30, 40, 50 évesen is együtt akarsz lenni, akkor személyiséggel kell hódítani. Próbálj meg önmagad lenni, mert komoly kapcsolat esetében az előbb-utóbb úgyis kisül ki vagy.


Ha meg csak egy alkalmi kufirc kell, akkor irány a kondi a bömössel

2018. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább agyra gyúrjál haver.
2018. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Első: Egy kib.szott hímsoviniszta nőgyűlölő phasz vagy.


Kérdező: Nem minden nőnek jön be ugyanaz.

Én pl. sokáig az "alfahímekre" buktam, aztán felnőttem :) A vőlegényem egy olyan pasi, aki 25 évesen velem vesztette el a szüzességét, soha nem ivott, nem cigizett, és kitűnő tanuló volt az iskolában. Tökéletesen az ellentéte annak akikre régen buktam.

Mert azt hittem hogy akikkel voltam, megtudnak védeni, igazán férfiasak és igazi nő lehetek mellettük. De egy olyan paraszt volt mind mint az első válaszoló. A vőlegényem mindig megvéd, érezteti velem hogy igazi nő vagyok, érezteti velem hogy én vagyok a mindene, és számomra ez jelenti az alfahím viselkedést. Aki tud bánni a nőkkel.


A legtöbben akik azt mondják hogy "dehát én mindent megadtam a barátnőmnek mégse kellettem neki" azok ott rontják el hogy tapadnak. Egy egészséges önbizalommal rendelkező férfinek nem kell a nőre tapadnia, van saját élete, de ettől függetlenül mindent megad a nőnek amire szüksége van (nem, nem a BMW, hanem a szeretet).

2018. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
6os, jó a sztori!
2018. máj. 23. 00:22
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Ezt remélem jó értelemben mondtad.

6-os voltam.

2018. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ja az energiák nem mentek át, a net ilyen, de igen ÉPÍTŐ VOLT ÍGY ÉRTEM
2018. máj. 23. 00:54
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

"hímneműek 5-10%-a rendelkezik tipikus alfahím személyiséggel"


senki sem úgy születik, ők is tanulták. Lehet fiatal korban, lehet utánozva az apjukat/nagybácsit/nagytestvért, de ez nem egy nagyon bonyolult dolog, csak gyakorolni kell.

és hidd el, ők is megerőltetik magukat rendesen, az imidzset fent kell tartani.

2018. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal kevesebb az alfahím, nem 5-10%, és nagyon gyakran azok is a megszólalásig kivánatosak. Csak addig.

Ez a tapadás a nők részéről, ez csak egy éretlen kamasz vágyálma. Igen, meg kell erőltetned magad. De nem a csajozásnál!! A személyiséged kialakításánál. A művelődésnél, a tanulásnál, az önzetlen, jóindulatú, kedves emberré válásnál. Nagyon nem könnyű, igenis megerőltető. De megéri, mert az az egy fog tapadni, akiért érdemes volt dolgoznod.

2018. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!