Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénz, külső vagy személyiség?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz, külső vagy személyiség? Kettőt választhatsz.

Figyelt kérdés

Lányok, nők, melyik kettő fontosabb nálatok?

Fiúk, férfiak, melyik kettőre esküsztök? Mi vált be inkább nektek?



2019. júl. 23. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Külső a legfontosabb nekem. Nem mindegy kivel látnak az emberek.
2019. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakat nem érdekli, hogy egy nőnek van-e pénze, de legalábbis nagyságrendekben biztos nem úgy, ahogy a nőket érdekli a férfiakban. Egy számára vonzó arc és vonzó alkat, plusz hosszú távra egy normális, élhető személyiség bőven elég a férfiak legtöbbjének, hogy elégedett legyen a nővel az életében
2019. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Külső, személyiség
2019. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik szükséges valamennyire. Nem kell mocskosul gazdagnak lenni, de pénz nélkül még egy kávéra se tudod meghívni az adott nőt. Ha nem vagy vonzó a másik szemében, akkor alapvetően nem lesz sikered. De itt jön a képbe a személyiség, ami sokat javíthat az a megítélésen a külsőtől függetlenül. De persze ez sem törvényszerű, ugyanis semmire sincs garancia.
2019. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem régen tök jó személyiségem volt, volt is némi sikerem, bár nem sok. Azóta egy kicsit befelé fordultam, de pénzem lett rendesen. Most sincs sok sikerem.

Az az érzésem, hogy ebben a játékban a kinézeted számít, és szinte csak az.


Ha az én igényeimről van szó: kinézet és személyiség. Nem érdekel a nő pénzügyi helyzete.

2019. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

> Külső a legfontosabb nekem. Nem mindegy kivel látnak az emberek.

Az azért durva, amikor már a kapcsolatodat is az határozza meg, hogy a társadalom mit gondol. 😂

2019. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Személyiség, külső

N

2019. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kulso, szemelyiseg
2019. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a külső és a személyiség a legfontosabb. :)


22/L

2019. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a pénz.
2019. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!