Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincsenek ténylegesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek ténylegesen normális meleg fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Persze nehéz az élet, még mindig olyan generációk ismerkednek, akiknél nem alap, hogy felvállalható a melegség.

Ettől függetlenül miért nem lehet normális randikat leszervezni? Miért tűnik el szinte minden ember? Miért nem lehet megmondani, hogy másra gondolt? Miért kell eljátszani, meg olyanaokat mondani, hogy "remélem legközelebb is találkozunk", aztán meg esze ágában sincs? Elképesztő, hogy szinte lehetetlen Budapesten az ismerkedés.



2021. jún. 6. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kukázni kell az embereket. Aki komolyan gondol valamit, az úgy is keresni fog. Természetesen oda-vissza alapon. Ne terhelődj meg ezzel ennyire. Vannak normálisak is, csak kevesebben. Illetve sokan nincsenek társkeresőkön. Pl én sem, de nem is igazán érdekel most az ismerkedés. Nem utasítom el a lehetőséget, de nem is keresem.
2021. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele mint az 1-es válaszoló.
2021. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezen a kérdésen én is sokat gondolkodok. Eleve nagyon nehéz olyat találni, aki egyáltalán benne van abban, hogy ne csak egy gyors szopás legyen a beszélgetésből, hanem akár egy rendes kapcsolat is. Aztán ha elkezdesz vele beszélni, mindig kiderül valami. Vagy van esetleg barátnője /pasija (biszex férfiakkal való ismerkedés szinte külön kategória), vagy 5 perc után már a farkadat akarja látni és aztán eltűnik, esetleg a komoly kapcsolat számára annyit jelent, hogy komolyan szexelünk és nem több. Nagyon el tudja az ember kedvét venni ez az egész. Sajnos nem tudom kérdező, hogy mi erre a válasz, talán nem is olyan egyszerű. Nehéz is felvállalni, sokan még maguknak se akarják bevallani, és akiben kicsit is megvan a vonzalom a hölgyek irányába, egy kevésbé elutasított élet reményében úgyis velük fog ismerkedni (persze hogy mi történik a háta mögött, az már nem publikus...)
2021. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%

Egyik fiú sem normális.

26/f hetero

2021. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


Igen, eléggé más az elképzelésünk arról, hogy mi számít normálisnak. Viszont szerintem az egymás iránti minimális tisztelet, az alap dolog lenne. Ha valaki hazudozik, eltűnik, gondolom ő is folyamatosan azt várja el cserébe...

2021. jún. 6. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőkkel is így van. Nem kell ehhez homoszexnek lenned.
2022. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig vagyunk,nem kevesen, csak csendesebbek lettunk a sok koppanás miatt.És várunk olyanra, aki normálisan áll hozzánk,ha ez megvan, akkor valami nagyon szép alakulhat :)


F/ Bp

2023. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!