Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondanátok bárkinek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok bárkinek, ha közös ismerőst látnátok tinderen?

Figyelt kérdés
Kategória nem véletlen, nyilván fiú keres fiút esetre gondolok. Kíváncsi bi vagyok (vagy aki szerint olyan nincs akkor simán bi, csak hagyjuk most ezt, ne erről szóljanak a kommentek), és nem szeretném se azt, hogy megismerjenek, sem azt, hogy elújságolják. Tudom, az az általános nézet ilyenkor a fórumokon hogy jaj hát ez mindenkinek a magánügye. De szerintem az emberek pletykásak, pláne ha ilyen témáról van szó, terjed eléggé. És ha belegondolok, kövezzetek meg, de ha meleg lennék, világgá nem kürtölném, de olyannak akivel jóban vagyok (és nyilván ha tudná már rólam) tuti elmondanám, hogyha közös ismerőst látnék arra keresni. Pláne egy meleg barátnak aki szintén ismeri, és mondjuk jól is néz ki az illető, hogy láttam őt, úgy tűnik van itt is homokszem a gépezetben, jó lenne vele valami. Én pedig előnyös külsővel rendelkezem, ismert is vagyok.
2021. jún. 23. 11:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, mert nem érdekel, mindenki úgy hazudik a környezetének, és saját magának is,ahogy akar...egyszer majd rajossz, hogy mi a fontosabb, megjátszani az életet vagy őszintének lenni. És az őszinteség nem egyenlő a világgá kürtöléssel!
2021. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 -remete- ***** válasza:
100%
Én nem tinderezek, de romeon már találtam ismit nem is egyett. De nyilvan nem mondanám el senkinek. Kinek mi köze hozzá. Jah arccal vagyok kint. Szóval aki akarna feliismerhetne. De nyilván ez egy érdekes szitu lenne. Hiszen ha q zsarolni próbálna tuti nem tenné zsebre amit kap.
2021. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!