Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondanátok bárkinek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok bárkinek, ha közös ismerőst látnátok tinderen?

Figyelt kérdés
Kategória nem véletlen, nyilván fiú keres fiút esetre gondolok. Kíváncsi bi vagyok (vagy aki szerint olyan nincs akkor simán bi, csak hagyjuk most ezt, ne erről szóljanak a kommentek), és nem szeretném se azt, hogy megismerjenek, sem azt, hogy elújságolják. Tudom, az az általános nézet ilyenkor a fórumokon hogy jaj hát ez mindenkinek a magánügye. De szerintem az emberek pletykásak, pláne ha ilyen témáról van szó, terjed eléggé. És ha belegondolok, kövezzetek meg, de ha meleg lennék, világgá nem kürtölném, de olyannak akivel jóban vagyok (és nyilván ha tudná már rólam) tuti elmondanám, hogyha közös ismerőst látnék arra keresni. Pláne egy meleg barátnak aki szintén ismeri, és mondjuk jól is néz ki az illető, hogy láttam őt, úgy tűnik van itt is homokszem a gépezetben, jó lenne vele valami. Én pedig előnyös külsővel rendelkezem, ismert is vagyok.
2021. jún. 23. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel írtad, hogy te is elmondanád, így nem kérdéses, hogy más is megtenné. És akkor mi van? Valakinek van köze hozzá, hogy te kivel vagy? Inkább megéled a vágyaidat, vagy félve bújkálsz mások elől?
2021. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 DominikX ***** válasza:
100%
Nem. Foleg ha megkér h diszkrét legyek, akkor csak rá és rám tartozik.
2021. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok azért itt milyen válaszok érkeznek, melegektől inkább, illetve olyanoktól akik nyíltan vállalják. Értem amit mondassz, de szerintem az is érthető, hogy ebben az országban inkább a bujkalas mellett dönt valaki.
2021. jún. 23. 11:52
 4/22 A kérdező kommentje:
Az előzőt az elsőnek írtam. Ismerőst tuti nem húznék jobbra, és bíznék benne engem nem dob fel neki. Tehát nem is tudnám megkérni sem.
2021. jún. 23. 11:54
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Amíg nem fogod elfogadni magadat és mások véleményét helyezed előtérbe, addig sosem leszel boldog. Én a helyedben elmennék szakemberhez, mert vannak gondok a mentalitásoddal. Természetesen megértelek, én is voltam ebben az állapotban, de ez teljesen tönkre fogja tenni a lelki világodat. Rá kell jöjj arra, hogy nem mások számítanak, csak te és az, akivel meg akarod osztani az életed. Senkinek semmi köze az életedhez. Ha valaki elítél, akkor lehet kukázni. Nem lehet szorongásban élni. Viszont mondom, megértem, de még jó sokat kell magadon dolgozni, hogy egészségesen tudj ismerkedni.


"Én pedig előnyös külsővel rendelkezem, ismert is vagyok."

Ez pedig ízlések és pofonok. Illetve hagyjuk ezt az ismert vagyok dolgot. Én a celebvilág 90%-át nem ismerem és nem is érdekel. Hidd el, hogy sokan fosnak bele. Meg egyébként sincs senkinek köze hozzá. Ha meg gyáva vagy lépni, kizárni a környezeted, akkor ne várd azt, hogy boldog leszel. Azért meg kell dolgozni.

2021. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 DominikX ***** válasza:
100%

Lehet inkább grindrt és planetromeot kellene kipróbálni, ott lehetsz fent kép nélkül is kevesebb az eselye hogy elmondják.


Ráadásul ha ismerősöket x-elsz akkor meg a végén azt fogjak hinni h csúnyá, és aztán hamarabb lesz pletyka h képzeld el, Pisti fent van tinderen de valszeg nem tetszem neki, mert nem matcheltunk. Ahelyett h írnál neki h jo lenne diszrketen ez az. Emberek vagyunk, szóval kommunikáljunk. Úgy könnyebb sztem

2021. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ja nem úgy vagyok ismert mint egy celeb, csak szimplán szociális vagyok, sok ismerősöm van erre-arra, és kamu képpel sok ismerőst láttam is fent, szóval sok irányból indulhat a pletyka... Amit írtál ötös, az inkább akkor lenne teljesen igaz, hogyha meleg lennék és azt nem fogadnám el. De nem erről van szó, sőt, nem tudnék elképzelni kapcsolatot sem pasival és nem a társadalmi elvárások miatt. Nem is vagyok benne biztos, hogy bejönne a dolog pasival. Így nyilván nem hiányzik, hogy kitegyem magam azoknak a dolgoknak, ami a felvállalással jár...
2021. jún. 23. 12:08
 8/22 A kérdező kommentje:

Romeon vagyok, csak nem szívesen kezdek arckeppel, illetve tartok a kamusoktol. Tinderen kevesebb a kamus, nincs kellemetlenség hogy képet cserelunk aztán kínos csend vagy beszélgetés mert valakinek nem tetszik amit lát.


Sportos vagyok, de inkább vékony mint izmos, így önmagában testképpel sokra nem megyek (bár van akinek annyi is elég egy talihoz és még jól is néz ki). Arccal viszont (nem szeretnék beképzeltnek tűnni) annyit mondok szerintem igen sikeres lennék tinderen.

2021. jún. 23. 12:13
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Oké, értem. De gyáván nem lehet ismerkedni. Viszont megértem a problémád, de így sok jóra ne számíts. Persze úgy találhatsz bárkit, mert sok ilyen van.
2021. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sosem biztos hogy tényleg az ismerősödet látod.


Én például nem vagyok fenn semmilyen meleg társkeresőn jelenleg, mégis valaki a képeimmel nyomul grindr-en, amire egy barátom figyelmeztetett.

Az arcommal, amit nem vállalnék fel így. Plusz faszos képet is tett ki.


Például ezek után lehet hogy valami másik ismerősöm is rátalál a profilomra így, vagy már rá is talált. Lehet hogy írt is “nekem”, “én” meg elküldtem a búsba, és sosem fogom érteni mitől utált meg… ilyen aggodalmaim vannak.

2021. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!