Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondanátok bárkinek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok bárkinek, ha közös ismerőst látnátok tinderen?

Figyelt kérdés
Kategória nem véletlen, nyilván fiú keres fiút esetre gondolok. Kíváncsi bi vagyok (vagy aki szerint olyan nincs akkor simán bi, csak hagyjuk most ezt, ne erről szóljanak a kommentek), és nem szeretném se azt, hogy megismerjenek, sem azt, hogy elújságolják. Tudom, az az általános nézet ilyenkor a fórumokon hogy jaj hát ez mindenkinek a magánügye. De szerintem az emberek pletykásak, pláne ha ilyen témáról van szó, terjed eléggé. És ha belegondolok, kövezzetek meg, de ha meleg lennék, világgá nem kürtölném, de olyannak akivel jóban vagyok (és nyilván ha tudná már rólam) tuti elmondanám, hogyha közös ismerőst látnék arra keresni. Pláne egy meleg barátnak aki szintén ismeri, és mondjuk jól is néz ki az illető, hogy láttam őt, úgy tűnik van itt is homokszem a gépezetben, jó lenne vele valami. Én pedig előnyös külsővel rendelkezem, ismert is vagyok.
2021. jún. 23. 11:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A Rómeó és Grindr szerintem is hatékonyabb. Nem viccelek, hogy én a Tinderen soha egyetlen partnert se találtam (szexre, mert én azt keresek, de kapcsolatra se találtam volna, mert b***nak visszaírni az emberek és napokig húzódik a semmi). Illetve Tinderen elég előnyös fotókat kell kitenned magadról, mert ugye vagy elhúznak, vagy nem.

Amúgy nekem is bukkant már fel unokatestvérem és pár sulis gyerek meg még egy osztálytársam is a Tinderen, de csak balra pöccintettem őket, és nem foglalkoztam velük. 😕 Nem tudom, hogy ők látták-e engem, ha már én balra húztam őket, mert ezt a mai napig nem tudom a Tinderben hogy van. De ha titkolják mások előtt, akkor valószínűleg ők sem szóltak semmit, ha meg szóltak, így jártak. Én nem állok neki mással őket kibeszélni, mert semmi értelme. 😕 Pláne, hogy lehet csak kíváncsi bi-k mint te, vagy lehet hogy kíváncsiságból állították be a Mindenki (Nő+Férfi) opciót, hogy lássák a közeli melegeket (aljas dolog, de van aki megcsinálja). És még az is előfordulhat ritkán, hogy valaki felhasználja a fotóit, az is szemétség, de a Tinderen nem kötelező az azonosítás, anélkül is megjelenhet bárkinek full kamu képekkel, vagy máséival. Szóval nem érdekelnek. 😕

Én a kamukat eleve szűröm, egyik haveromat verték át, teljesen más ment a randira, mint aki az atküldött fotókon volt. Azt mondta egy hájas csúnyaság kezdte szólítgatni a helyszínen, ő meg nem értette mi van, aztán leesett és menekült. Én anonimokkal nem társalgok, ha lehet minél előbb Messenger/Instára váltok azzal, aki szimpi. Még így is, hogy kaland kell. Akárkivel nem kell.

2021. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
10-es. De ilyenkor miért nem teszel feljelentést? Ne hagyd már, hogy megalázzanak. Ki tudják nyomozni, hogy ki az illető és kap a is pofájára jó kis büntetést. Ilyet sose fogaddj el, mert akkor ebből azt lehet leszűrni, hogy akárhogyan rugnak beléd, akkor is el fogod tűrni.
2021. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Akartam feljelentést tenni, de a profilt nem lehet visszakeresni, mert a grindren nincsenek profilnevek, azonosítók, nem látszik az email cím. A grindr support nem találta meg a profilt a róla készült screenshotok alapján.

Így a rendőrségi feljelentést el sem lehet kezdeni, mert nem tudom bemutatni a bűncselekmény fennállását…

2021. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
10-es, ez elég parán hangzik, rendőrséghez is fordulhatnál ezzel - miért nem teszed? De korábban voltál akkor, és akkor menthette le valaki?
2021. jún. 23. 12:23
 15/22 A kérdező kommentje:
OKs már látom
2021. jún. 23. 12:23
 16/22 A kérdező kommentje:
11-es, ez is para...
2021. jún. 23. 12:26
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
grindr, romeo, melegrandi,stb jobbak. még a gyakori is
2021. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szoba johet masoknal, hogy lattak, de alapvetoen nem hiszem, hogy egybol screenshotoznak es tovabbkuldik 20 embernek, hogy nezd mar kit lattam itt tinderen ...
2021. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Elég ha csak 1-2 embernek mondja el, akik szintén csak 1-2 embernek...
2021. jún. 23. 14:39
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szegyelled, ne tedd. Ilyen egyszeru.
2021. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!