Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmondanád bárkinek, hogy az...

Elmondanád bárkinek, hogy az egyik osztálytársadnak viszonya van az egyik tanárotokkal? Szerintetek bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmmel a napokban ment tönkre egy több, mint 10 éves barátság.

Viszont Ő egy volt a kevés emberek közül, akik tudták, hogy mi van közöttem és az egyik tanárunk között és most attól tartok, hogy esetleg ezt megosztaná másokkal is.

Lenne oka rá, hiszen én elmondtam "véletlenül" pár embernek róla egy baromi kellemetlen dolgot és nem tudom, hogy ez visszajutott-e hozzá.

Hülye és szemét dolog volt, tudom. De haragudtam rá.


Most pedig félek, hogy emiatt a gyerekes döntés miatt bajba kerülhet a kapcsolatom.


Beszéljek Vele szerintetek?


2014. okt. 11. 23:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hány éves vagy te és a tanárod?!
2014. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan elmondanám egyrészt azért mert a tanár törvénysértően viselkedik másrészt ha már te megtisztelsz azzal hogy a hátam mögött elmondod a titkaim így énis így tennék.
2014. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én most leszek 18 éves, Ő 10 évvel idősebb.
2014. okt. 11. 23:24
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Imádkozz, hogy ne mondja el senkinek, mert elég komoly baj lehet belőle. Az én volt osztálytársamnak is viszonya volt az irodalom tanárunkkal, szintén ilyen életkorban, mi épp 12.esek voltunk, érettségire készültünk, a tanárunk 30 éves volt. Kiderült a viszony, mert egy diák meglátta őket együtt. A tanárt kirugták azonnal, mi pedig érettségi előtt kaptunk új tanárt, hála a kis viszonynak. Gondolhatod, hogy örültünk akkor ennek...
2014. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképp beszélj vele és a párodat is figyelmeztesd, hogy tudjon a veszélyről, legyen ideje felkészülni az esetleges magyarázkodásra. Kitartás, már csak fél év! :)
2014. okt. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván van olyan iskola ahol kirúgják ezért a tanárt, de ez alapvetően nem Amerika, itt nem büntetendő egy tanár-diák kapcsolat alapból.
2014. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Igen, mar akkor elmondtam volna, amikor megtudtam.
2014. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

egy volt osztalytarsamnak is viszonya volt az egyik tanarral.kb.ilyen korkulonbseggel.a napokban szuletett meg a kisbabajuk.:-)en ezt nem tudtam biztosra akkor h van koztuk vmi de ezekszerint akkor tuti volt.ennek mar 8eve:-)

hat ha normalis a baratnod akkor talan nem kotyogja ki.de amugy meg tagadni kell......es nemsokara vege a sulinak.

2014. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
hát ha el mondja valakinek akkor tagadni kell neked is és a tanárnak is. azt kell mondani így akar bosszút állni. ezt már ki kell bírnod
2014. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mi sulinkban is volt ilyen, nem tudom azóta mi lett velük de akkor egyiküket se rúgták ki, pedig az egész iskola tudott róla.
2014. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!