Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmondanád bárkinek, hogy az...

Elmondanád bárkinek, hogy az egyik osztálytársadnak viszonya van az egyik tanárotokkal? Szerintetek bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmmel a napokban ment tönkre egy több, mint 10 éves barátság.

Viszont Ő egy volt a kevés emberek közül, akik tudták, hogy mi van közöttem és az egyik tanárunk között és most attól tartok, hogy esetleg ezt megosztaná másokkal is.

Lenne oka rá, hiszen én elmondtam "véletlenül" pár embernek róla egy baromi kellemetlen dolgot és nem tudom, hogy ez visszajutott-e hozzá.

Hülye és szemét dolog volt, tudom. De haragudtam rá.


Most pedig félek, hogy emiatt a gyerekes döntés miatt bajba kerülhet a kapcsolatom.


Beszéljek Vele szerintetek?


2014. okt. 11. 23:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Na mi történt? Kíváncsiak vagyunk ám! :) Vagy írhatsz priviben is!
2014. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!