Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmondanád bárkinek, hogy az...

Elmondanád bárkinek, hogy az egyik osztálytársadnak viszonya van az egyik tanárotokkal? Szerintetek bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmmel a napokban ment tönkre egy több, mint 10 éves barátság.

Viszont Ő egy volt a kevés emberek közül, akik tudták, hogy mi van közöttem és az egyik tanárunk között és most attól tartok, hogy esetleg ezt megosztaná másokkal is.

Lenne oka rá, hiszen én elmondtam "véletlenül" pár embernek róla egy baromi kellemetlen dolgot és nem tudom, hogy ez visszajutott-e hozzá.

Hülye és szemét dolog volt, tudom. De haragudtam rá.


Most pedig félek, hogy emiatt a gyerekes döntés miatt bajba kerülhet a kapcsolatom.


Beszéljek Vele szerintetek?


2014. okt. 11. 23:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%
És ha elmondja? Tagadni kell mindent akkurátusan. Megmondani, hogy hát igen, összevesztetek, és szegény lány kínjában már csak így tud téged bántani. Vadabb pletykákat is hallott már a világ. Meg aztán minden csoda 3 napig tart. Csak arra kell vigyázni, hogy tényleg senki ne lásson meg titeket együtt. Nálunk a töri tanárnő jött össze egy volt diákjával, már 4 éves a gyerekük. :)
2014. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
Azert az klassz, hogy itt mindenki szerint normalis, ha a tanar egy diakkal tart fennt viszonyt.
2014. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez azért van, kedves utolsó, mert gimiben már alig van korkülönbség a tanárok és a diákok között. Nekem pl volt 18 évesen egy 22 éves friss diplomás tesitanárom. Most mondjam neki, hogy x NÉNI? Ne már! :D

Ráadásul a lányok korábban érnek, mint a fiúk, ilyen idősen már azért meg lehet különböztetni a szerelmet és a vonzalmat/veszélykeresést.

Szerintem semmi gond nincsen ezzel. Inkább azzal van, ha begyöpösödünk és nem tudjuk elfogadni azt, hogy nem pont egykorú és egyrangú emberek között alakul ki szerelem.

2014. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként én is 18 voltam, mikor összejöttem az akkor 29 éves férjemmel. :)
2014. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18%
Hem a kor a problema, hanem az, hogy a tanàra....
2014. okt. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Még néhány hónapig...
2014. okt. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
18%
Utana is.... Ha pl kiderül, hogy azert sikerültek olyan jol avizsgai, mert a tanár besegített.....
2014. okt. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha normális kapcsolatról van szó, akkor nem fog kivételezni vele.
2014. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen mindegy hogy kivételez-e vagy sem abból a tantárgyból elvehetik minden teljesített évét mivel a tanárral több volt köztük. Mi is megkérdeztük ezt egyszer a tanárunktól mert a mi sulinkban is volt ilyen és ő mondta hogy ha példát akarnak statuálni akkor simán mondhatják azt hogy érvénytelenek a jegyei és a tanárt simán kivághatják visszamenőleg is.
2014. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

Azert szerintem eleg gaz, hogy itt mindenki mennyire nem veszi figyelembe, hogy itt egy TANAR-DIAK VISZONYROL VAN SZO! Ez nagyon-nagyon veszelyes jatek. Ha kiderul(mar pedig megerdemelned Kerdezo, mert te voltal az aki alatett a bnodnek), akkor tanart orokbere megbelyegzik, a diak pedig kereshet masik iskolat, osztalyt, ami rohadt jo igy utolso evben.

Nem tudom, ti hol eltek, de rohadt szanalmas ez.

Irom ezt ugy, hogy alig 1eve jartam ki a gimit, es talalkoztam helyes tanarokkal, de soha nem tekintettem rajuk, ugy mint esetleges partnerekre. Viszonyba meg foleg nem mentem volna bele.


En elmondanam. Ha te nem tiszteltel meg azzal, hogy megtartsd a titkot, akkor tolem mi jogon varod el?!

Gondolkozz el magadon, a helyedben meghunyaszkodnek es bocsanatot kernek.

2014. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!