Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hazudik sok srác a koráról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik sok srác a koráról?

Figyelt kérdés
Újra letöltöttem egy társkereső appot (már másodszor) és ahogy nézem a képeket be van állítva hogy 18-23 évig mutassa ki az embereket, de vannak olyan srácok is akiken nagyon is látszik hogy nem ebbe a korban vannak, és rám is írt egy ilyen srác meg kérdeztem hány éves és 5 évvel többet mondott mint amennyi a profiljában volt. Én 20 vagyok azért keresek ebben a kor kategóriában. Nem értem mi értelme van hazudni ha egyértelmű a képeik alapján hogy idősebbek.

2021. jún. 4. 16:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan aki a koráról és a nevérőlmis hazudott és sajnos jóval később derült ki,így már nem bánom hogy történt vele valami,mert jó volt,de ha az első beszélgetésnél kiderül én sem találkoztam volna vele..csalódtam benne, de mivel jó volt vele így nem bánom.Illetve egy másik pasi küldött magáról szerintem több mint 20 éves képet...lehet,hogy akkor ő volt a képen de élőbe már annyira nem volt gusztusom hozzá,kedves volt meg minden,de nem nekem való volt.
2021. jún. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 -remete- ***** válasza:
78%
41 vagyok nem írok rá elsőre senki 20on évesre. De 10-8 szor 20 30 eves korosztály ir rám. Melegszemmel eléggé bejöhetek ennek a korosztalynak. :)
2021. jún. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 99%-a csak alkalmit keres ezért sosem fog kiderülni hogy letagadtam pár évet mert sosem jut el odáig a "kapcsolatunk" hogy ez releváns legyen. Viszont minél alacsonyabb a kor annál több a megkeresés.
2021. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!