Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy srác a suliból szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác a suliból szerelmes belém, mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, egy általános suliban (nem tanárként) dolgoztam évekig. Összehaverkodtam ott egy sráccal, aki most lesz 15. Sokat beszélgetünk, biciklizünk még most is mert életkora ellenére intelligens több felnőttnél is. Csak nagyon nyomul rám. :D Nem mondta még ki hogy ő is az, de 100% hogy meleg. Azt mondta olyan velem lenni sokszor mint apa-fia vagy nagytestvér-kis öcsi szerep, meg hogy mivel edzek meg minden ezért én meg tudom őt védeni másoktól. Sírok. :D Egyébként halál cuki de bakker...szóval izé, értitek, kb örökbefogadhatnám. Mi lenne a legjobb vajon?

2021. máj. 30. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Próbálj meg viccesen utalgatni rá hogy tan csak nem bejossz neki. Aztán a reakció úgyis elárulja. Mindenesetre, ha még ez is lenne a szitu, gondolom mondani se kell, hogy ne kezdj vele semmit.
2021. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2: dehogy kezdek vele bármit is, uristen, azt nem írtam hogy pedo vagyok. :D Csak fura, mert sosem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom mi lenne a helyes.
2021. máj. 30. 22:21
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha ott dolgozol akkor ne csinálj semmit amíg a srác odajár. Várnék pár évet... egyébként a leírásod alapján nem a srác szerelmes, hanem te és a tulajdonságait felértékeled, mert olyannak akarod látni. Szóval mindegy mit írunk úgyis megteszed :D
2021. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát lehet gáz de én voltam 16 évessel. Szerintem ha nem velem lett volna akkor egy korabelivel akivel rossz élmény is lehetett volna. Nem gondolom hogy ez gáz volt. Ő akarta, nekem is ok volt. Ráadásul korához képest okosabb volt ő is. Amúgy meg hagyd hogy menjen minden magától. Majd alakul.
2021. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha azt mondod hogy elég érett hozza, akkor beszélj vele ezekről a dolgokról. De ha jó barátok maradtok attól, akkor nincs ezzel gond.
2021. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4: nem dolgozom már ott. De cseréltünk számot mert ő szeret dolgozni és ilyen kisebb 1 max 2 órás könnyű munkákat mindig szerzek neki. Nekem csak az tetszik benne, hogy az életkorához képest full értelmes és intelligens, ki akarna dolgozni már 15 évesen saját magától? Senki. De ennyi, szerelmileg sem sehogy nem vonzódom hozzá,csak a barátom.
2021. máj. 30. 22:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

7es válaszoló.

15 évesen igenis lehet egy gyerek érett. A kérdező leirta, nem akar tőle semmit. Akkor mi a f*szt pattogsz itt? Féltékeny vagy? Veled nem állnak szóba a fiatalok?

2021. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%

Szegény :( Mármint ő. Mert te leszel az első csalódása is... Az elérhetetlen. Amúgy érdekes hogy mikor arról van szó hogy 12 évesen már isznak azzal senkinek semmi baj. Aztán ha arról van szó hogy szexelne egy 15 éves akkor máris megy a savazás. Pedig az egyik tönkre teszi az életed a másik meg természetes. Érdekes. És ha nem veled szexel akkor majd mással. CSak lehet más majd nem lesz óvatos meg nem figyel rá, stb. Csak gondoltam ezen agyaljon mindenki. A mai tinik is tinik de teljesen máshol tartanak mint akár 1 generációval korábban. Az én sulimba nem lehetett még szemet se kifesteni a csajoknak. Meg cigizni se. 10 évre rá műkörömben vannak talpig sminkbe és van dohányzó helység nekik. Szóval gondolkozzatok azért el ezen mielőtt ítélkeztek.

Ja és én 15 évesen egy 27 évessel voltam. Nem lett bajom és örülök, hogy ő volt az első mert normális volt. Utána korombeliek jöttek akik mind magukkal törödtek és nem óvatosan stb. És nem azért mert buták voltak hanem mert nem volt tapasztalatuk. Mély értelmes kapcsolatban is jártam így... Csak hogy ne mondjátok, hogy úgy okoskodok, hogy....

2021. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: végre egy értelmes válasz. Igen, velem ott a suliban a jóval kisebb gyerekek is egyfolytában beszélgettek, jöttek oda, jobban szerettek mint a pedagógusokat. Annyi az ok, hogy nagyon gyerekcentrikus vagyok, de ez nem pedofília, az tök mást jelent. Akkor ennyi erővel egy igazi apa-fia kapcsolatban minden apa pedofil mert szereti, félti a fiát/lányát.


8: na még egy értelmes válasz hála égnek. Én nem akarok neki rosszat, nem akarom megbántani meg semmi. És én mondtam is neki tanácsokat, hogy mivel most fog ballagni, hogy azért ha majd kirepül a nagyvilágba, akkor nagyon figyeljen oda, mert a világ az tartogat rossz dolgokat, embereket és őt sajnos ki fogják használni ez biztos. Ettől nagyon féltem.

2021. máj. 31. 07:33
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Én simán összejönnék vele :)
2021. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!