Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba a suliból de mivel még csak ősz óta járok oda, nem tudom, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Amikor órára vártam akkir többször is elment ott kb. tízszer(de az osztálytársaim is ott voltak úgyhogy nem biztos hogy miattam)

Amikir pedig ebédelni mentünk kinyitotta előttünk az ajtót de ameddig az ebédlő közelébe nem értünk addig mögöttünk ment a barátjával és csak akkor kezdett sietni ammikor az ebédlőhöz értünk(de akkor sem voltam egyedül úgyhogy szerintem az szólhatott valamelyik barátnőmnek is :( )

De amikir szintén ebédelni mentünk akkor előttünk ment a barátaival és hátranézettés rám(nézett) akkor gyorsan visszafordult és végigszántotta a haját az ujjával és efész végig nagy hangon beszélgettek és röhögtek.

De az a baj hogy nem tudok róla semmit(hányadikos,hány éves,mi a neve)


2015. okt. 4. 19:32
 1/8 anonim válasza:
Nyomozd ki valahogy, kérdezz meg egy felsőbbévest, hogy mi a neve, és jelöld be facebookon!
2015. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 13/l vagyok és hatosztályos gimibe járok
2015. okt. 4. 19:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Új vagyok és nem ismerek ott senkit és én nem vagyok az a típus aki odamegy egy ismeretlenhez és elkezdi kérdezgetni én nagyon félénk vagyok
2015. okt. 4. 19:41
 4/8 A kérdező kommentje:
A fiúkat is kérdezem ,hogy náluk mit jelentenek ezek a jelek??
2015. okt. 4. 20:02
 5/8 anonim válasza:
Nincs fent a suli honlapján névsor?
2015. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De fentvan de nem tom hogy hányadikba jár
2015. okt. 5. 06:17
 7/8 anonim válasza:
De nagyjából csak be tudod határolni hogy 9. vagy 12.-es :D az ajtóra nincs kiírva az osztály? Mert ha megvan a névsor onnantól már nyert ügyed van mert csak végig kell nézni az embereket facebookon.
2015. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A névsort csak a jövő héten rakják ki a honlapra az ajtókon nincs rajta az osztály
2015. okt. 6. 05:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!