Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy srác a suliból szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác a suliból szerelmes belém, mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, egy általános suliban (nem tanárként) dolgoztam évekig. Összehaverkodtam ott egy sráccal, aki most lesz 15. Sokat beszélgetünk, biciklizünk még most is mert életkora ellenére intelligens több felnőttnél is. Csak nagyon nyomul rám. :D Nem mondta még ki hogy ő is az, de 100% hogy meleg. Azt mondta olyan velem lenni sokszor mint apa-fia vagy nagytestvér-kis öcsi szerep, meg hogy mivel edzek meg minden ezért én meg tudom őt védeni másoktól. Sírok. :D Egyébként halál cuki de bakker...szóval izé, értitek, kb örökbefogadhatnám. Mi lenne a legjobb vajon?

2021. máj. 30. 22:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Figylej, én 15 évesen simán benne lettem volna egy ilyenben, nem hiszem, hogy megbántam volna, elég érett lettem volna ehhez.

Te ismered, de, ha az írod, hogy elég érett, akkor, ha tetszetek egymásnak, akkor simán lehet belőle több is. Csak 10 év van köztetek és egy 15 éves már nem fiatal, tud dönteni, ha nem akar veled összejönni, akkor nem teszi. Egy 15 éves srácnak általában máson sem jár az esze, csak a szexen és a legtöbben örülnének neki, ha átélhetnék. Ha pedig hosszabb kapcsolat a cél, akkor nem kell egyből lefeküdnötök, várhattok még akár egy-két évet is.

Nyilván, csakis te tudhatod, hogy mit akarsz, de, ha valami mindkettőtöknek jó, akkor nincs értelme megtagadni, csak azért, mert sok ember szerint (akik elfelejtették, hogy milyen volt fiatalnak lenni) elítélendő, szerintem csöppet sem az.

Pedofíl pedig az, aki a nemi érés előtt álló gyerekekhez vonzódik, ez kb. a 12 év alattiakat jelenti. Egy 15 évesnél ez nem pedofília, még csak nem is efebofília, mert te is közel állsz hozzá korban.

2021. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!