Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hazudik sok srác a koráról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik sok srác a koráról?

Figyelt kérdés
Újra letöltöttem egy társkereső appot (már másodszor) és ahogy nézem a képeket be van állítva hogy 18-23 évig mutassa ki az embereket, de vannak olyan srácok is akiken nagyon is látszik hogy nem ebbe a korban vannak, és rám is írt egy ilyen srác meg kérdeztem hány éves és 5 évvel többet mondott mint amennyi a profiljában volt. Én 20 vagyok azért keresek ebben a kor kategóriában. Nem értem mi értelme van hazudni ha egyértelmű a képeik alapján hogy idősebbek.

2021. jún. 4. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Kamuzik mindenki, mindegy heteró, meleg, stb.

Benne van mindíg a pakliban,

Van hogy csak a találkozónál derül ki, ezért sem lehet adni a fotókra.

Időseb korosztály vagyok itt van hogy 10évet is lekerekítenek, mert a barátai szerint olyan fiatal!

Na most mit csinálsz vele megiszod azt a kvét és tovább álsz.

Nem idegeskedünk ilyen embereken, nem érnek annyit

2021. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert rengetegen visszautasítják őket csak amiatt mert már nem 20 évesek. És ezért a siker érdekében inkább lehazudják a korukat.
2021. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor voltam ilyen oldalon, és beállítottam korhatárnak a 37-et, akkor a megkeresők 70%a volt 37 éves... akik később beismerték hogy 42, 49 stb életkorúak. Emögött az a spekuláció, hogy ha így nem esnek ki automatikusan, majd megnyerő személyiségük játékban tartja őket.
2021. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha én rájönnék arra hogy valaki hazudott a koráról akkor már nem is szeretnék azzal a személlyel semmit, mivel hosszú távú kapcsolatot szeretnék így rögtön hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot nem valami bíztató kezdett.
2021. jún. 4. 17:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes!én 45 vagyok és mindígvis vállaltam.annakvellenére hogy nehéz párt találni.
2021. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

#2 jo, de 25 eves pasit ? utasitanak vissza 25 eves pasik mert nem 20 eves??


En se birom ha csalnak ugyhogy nagy minusszal indul ha nem feltuno, akkor is, szoval akkor nagyon sziporkaznia kell meg eleve hogy fiatalabb husit akar mint ami, mar szanalmas hatast kelt

2021. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én, amikor az igazi koromat adom meg akkor meg vagy azért utasítanak vissza mert túl "idős" vagyok, vagy azért mert fiatalabbnak nézek ki a koromnál és másra számítottak. Hát akkor kapják be.
2021. jún. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy eemberi dolog, ez a játszma mindig az ismerkedés része, ha hetero ha meleg. Régen a discoban vagy a táncházban tagadták le a korukat, ma a neten ahol könnyebb.
2021. jún. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen kaptam már meg többször 20-22 évestől hogy öreg vagyok. Szóval ezért hazudnak. Én mondjuk nem, de a szitu egy 35 évesre át lehet vetíteni.
2021. jún. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Mikor megírom a koromat,akkor eltűnnek.

Mikor találkozom valakivel, akkor meg van döbbenve,hogy nem a korombeliekhez vagyok hasonló,mert nem öreges a ruhám, nem vagyok kövér,ősz,sem szőrzsák.

És emiatt a kettő miatt már vége is az ismerkedésnek. Aki pedig komolynak ígérkezik,az mind vidéki.


Kora ötvenes bpesti

2021. jún. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!