Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális srácok, ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális srácok, ti hogy látjátok van hozzátok hasonló srác?

Figyelt kérdés
Mi számít neked normálisnak?:) Mert van aki szerint az se normális ha első talin szexelnék. De van akinek meg más nem normális. Bi és meleg srácok véleménye érdekel.
2021. jún. 3. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Mehet első talin is.

Az a normalis aki jokepu, es jo..;)mint én

2021. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég tág fogalom az hogy normális.mindenkinek más....nekem mondjuk első talin nem fér bele a szex.még a másodikon sem.sokakat zavar ha valaki cigizik.....én nem dohányzom de engem nem zavar ha valaki cigizik.
2021. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Aktív vagyok.

soha nem erőltettem, mindíg Alkalmiból alakult kapcsolat

Így általába az első találkozón volt szex.

Randizni nagyon kevés alkalmam volt, hiába stimmelt az elmélet, ha kulcs nem stimmelt a zárba

2021. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális az, aki már az elején tisztázza, hogy mik a szándékai, ha egy kaland, akkor az, ha párt keres, akkor meg az.És végig őszinte, akármiről is legyen szó. Ezek alap dolgok, de nagyon sok mindenkiből hiányoznak.

Az meg, hogy van szex vagy sem első randi után, nem a normalitás, hanem a két fél akaratának kérdése, ha ők akarják, hát akkor normális.

2021. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 0224 ***** válasza:
100%
A második hozzászóló véleményét nagyon adom. :)
2021. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Nálam a normálishoz az is hozzátartozik hogy az illetőről tudja a környezete hogy meleg, egy bujkálós kapcsolathoz kedvem se lenne, meg hülyeség is szerintem.

18/f

2021. jún. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Ismerkedni nem nagyon szeretnék, csak szexpartnert (orálra csak), ezért ha bejövünk egymásnak, első találkozáskor mehet
2021. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!