Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek miért nem vágynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért nem vágynak házasságra, élethosszig tartó, igazi érzelmeken, összetartozáson alapuló, jóban-rosszban, egészségben-betegségben, hűségben, szeretetben kitartó életszövetségre?

Figyelt kérdés

Számomra ez az egyetlen járható út, vagy életforma, és el sem tudnék képzelni mást. Alapvető emberi igénynek tűnne. Tizenévesen is így gondoltam, ma pedig már 30-as vagyok, és ma is erre vágyom. Nem értem, miért vagyok ezzel egyedül.


(Nem burkolt társkeresés, félre ne értsétek, csak nem értem, másokból miért hiányzik ez.)



2021. máj. 6. 23:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
26%
11 Hülye vagy :D
2021. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Oké, #10, ha neked ilyen tapasztalataid vannak, az tök jó, de akkor mondj légyszi egy fórumot, ahol ilyen melegekkel tudnék ismerkedni! Őszintén hálás lennék érte Neked, mert én nem tudok ilyet, mindenhol csak a szennyet látom.
2021. máj. 7. 00:16
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban egyetértek, hogy vágyok egy olyan társra, akivel letudom élni az életem. Viszont nekem az lényegtelen, hogy házasság, vagy sem. Közös megeggyezés alapján nem lenne vele semmi problémám, de egyébként meg nem ez a része érdekelne.
2021. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
94%
Most azt várod, hogy írjak neked egy olyan oldalt, ahol csak ilyen melegek vannak? Szerintem ez őrültség lenne. Viszont minden oldalon van ilyen meleg! Az, hogy te nem vagy kitartó, vagy hamar feladod, hogy valaki megfeleljen neked, az csak a te problémád, nem a másiké.
2021. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Tévedsz, nekem túlzás nélkül szinte bárki megfelelne (legalábbis külsőre nézve). Belsőre válogatós vagyok ugyan, de olyan tág az érdeklődési köröm, hogy igazából nem lehetetlen közel sem közös pontot találnom másokkal. Keresni is +/- 10 év tartománnyban keresek.

Nem vagyok nehéz eset ilyen szempontból.

A másik fél szokott olyan felszínes, külsőséges szempontok miatt dobni általában, mint hogy van-e szakállam, vagy hasonlók. Röhej.

2021. máj. 7. 00:36
 16/42 A kérdező kommentje:
Akárhogy pontozzátok le #1-est, tudjátok, az a szomorú, hogy valójában teljesen igaza van :(
2021. máj. 7. 00:52
 17/42 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne vágynának! De egy életen át nem lehet titkolózni. Itthon pedig alig lehet felvállalni egy ilyen kapcsolatot. Marad az alkalmi.... :(
2021. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi a köze a nyilvános felvállalásnak az életre szóló kapcsolathoz? Az két ember magánügye, nem kell nyilvánosan kézen fogva járkálni és csókolózni ahhoz, hogy szeresd és tiszteld a másikat egy életen át, és összetartozzatok.
2021. máj. 7. 11:10
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, de lehessen már, annak aki igényli.
2021. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Annak, aki igényli, lehet. Szembe kell tudni nézni olyankor a következményekkel, és ha ehhez elég erős vagy, akkor semmi sem állhat az utadba. Partnert egészen biztosan találnál hozzá.


(Én a magam részéről amúgy nem vagyok a híve a dolognak, szerintem el kell tudni fogadni, hogy ami számunkra "normális", az mások számára zavaró, és nem az orruk alá dörgölni. - Élni, és élni hagyni egymást.)

2021. máj. 7. 11:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!