Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zaklató szexpartneretek volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklató szexpartneretek volt?

Figyelt kérdés

Aki keresett, stb titeket? Mit tettek?

Amúgy ez azért jutott eszembe mert volt egy partnerem. Volt 3-4 tali. Aztán ahelyett, hogy azt mondta volna nem akar több talit mindig kifogásokat talált. Eskü nem gond ha nem akar talit akkor hagytam volna és majd írja ha mégis. Szokott ilyen lenni. De ő előadta, hogy dolga van, stb. Így 2-3 hetente rákérdeztem mizu. Aztán beszólt, hogy én miért nem szakadok le róla, stb. Holott volt olyan, hogy spontán rámírt. Szóval nem csak én kerestem őt. Azóta persze kiderült Danikáról pár dolog, de akkor ezeket nem tudtam. Csak véletlen derült ki ez is. A lényeg, hogy elgondolkoztam tényleg zaklattam-e stb. De nem. Hisz nem úgy tűnt, hogy nem akar talit hisz ő is keresett. Csak erről jutott eszembe a téma.



2020. dec. 28. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Van akinek az is zaklatás ha megbeszéljük, hogy talizunk a héten és rákérdezek. Vagy ha online van de nem olvassa a levelem és rákérdezek mizu. Jön a "Dolgozom éppen, nem értem mit kell hisztizni" szöveg. Igaz amíg ezt leírta addig a kérdésre is válaszolhatott volna. Persze az ilyen személyeket azonnal offolom is hisz linkeskedő barmok.


Zaklatóm nem volt még szerencsére. Zsarolóm viszont igen. 16 évesen. Az se jobb. De azt is kreatívan kezeltem szerencsére.

2020. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Zaklatóm nem volt, de olyan szituban már voltam mint a kérdező.

Mikor én kerestem sosem ért rá, majd néha mindig hirtelen rámírt, hogí akarok-e vele talizni? Mi lenne ha együtt töltenénk a szilvesztert? stb

Persze nem egy héttel előtte, hogy úgy tervezzek én is, hanem aznap reggel.

Ha mindig ugrasz neki, akkor ezt kihasználja. Én úgy ráztam le, hogy vártam mikor ír rám, és ugyanazzal a szöveggel ráztam le :D

2020. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kérdező: ismerős.nekem is volt ilyen,sok forintos emberke sajnos. kifogások,de azt nem bírja mondani,hogy bocs nem. hjajj.

zaklató nem volt. olyan volt aki nem értett a szép szóból , akkor erősebben fogalmaztam. na az már érthető

2020. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem de olyanom pl volt akivel találkoztam. Jól elvoltunk. Majd 1 évre rá újra tali. Nem tudta, hogy én vagyok az. Élőben kitalálta hogy jaj fontos hívás el kell mennie. Utána jön. Azóta jön. Csak tudnám mi baja volt. Szerintem ha nem jöttem be neki akkor elsőre se megy bele. Mégis belement. Azaz ez nem lehet a hiba.
2020. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
volt.Még telefont is cseréltem mert állandóan hivogatott
2020. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Én kb. 15 évvel ezelőtt találkoztam a vonaton egy sráccal, és elkezdtünk beszélgetni, mailt és számot cseréltünk, és aztán nagyon elkezdett nyomulni, ami nálam éppen a fordított hatást éri el, és leállítottam. Azóta face-en már vagy 4 profilt csinált, és mindegyikről írogatott, így letiltottam, és ennyi idő után pár hete újból feltűnt. Nem fogja fel, ha valaki nemet mond, és a sérelmeinek él, és elhordja a másikat mindennek. De gondolom még nem tűnt el az életemből.
2020. dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt, hívogatott, keresett

De csak pár hónapig, utána leállt

2020. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!