Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi most ez a felhajtás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi most ez a felhajtás a homoszexualitás körül?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy Svájcban engedélyeztek a házassagukat?!

Mindenki a zászlajuk színeit használja (BMW, Nike egyik cipője, Nickelodeonon filmek).



2020. jún. 28. 22:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
51%
És unom már ezt a keresztény szöveget is.Hülyeség!!!Ugyanis mindent elítél "isten" (LOL),ami szexel kapcsolatos és nem házasságban történik.Azt hiszem még az orális szexet és a maszturbációt is "elítéli".Röhejes hülyeség az egész!
2020. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

De látod, most nem tudom, hogy te melyik vagy, de a fogalmazásod alapján a 15# -s.


Mert nem az a természetes, hogy férfi-nő kapcsolatból lesz a gyerek?


Persze abból a szempontból, én így értettem, nem úgy mint te.

2020. jún. 29. 21:07
 23/31 A kérdező kommentje:

Én meg unom már, hogy mindenhova ezer írásjelet teszel, mondat után luxusnak tartod kirakni a szóközt.


Kereszténységen belül vannak katolikus, református, stb. emberek!

A katolikus a papoknak egyébként tilos a házasság meg ilyenek, masztit nem tudom.


Reformátusként nincsenek ilyen megkötések, egyébként református vagyok.


De te még annyira sem tartottad jónak ezek szerint az én nézetemet, hogy én keresztény vagyok. Csakhogy már kereszténység mióta él, lehet, hogy a te őseid is azok voltak, sőt biztos ha magyar vagy. :)


LOL? Még ki is nevetsz?

2020. jún. 29. 21:14
 24/31 anonim ***** válasza:
56%

Jaj neked most törölték az előző kérdésed, mert olyan szerencsétlenül kapálóztál mindenfele, hogy a moderátorok sem bírták tovább nézni.

Dehogynem, az a természetes. Most ha én megdugom a hapsim, abból nem lesz gyerek. Váó.

Vagy most mire ez a kampány? Ticcsukbe az óvszert, mert abból nem lesz gyerek? Ticcsukbe a meddő párokat, mert abból se lesz gyerek?

2020. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Na mindegy, nekem is voltak hibáim és habár a végére egy picit bedurvultam, azért elnézést kérek.

Hagyjuk abba.


Akinek van válasza a kérdésemre, az ne tartsa vissza.

2020. jún. 29. 21:17
 26/31 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, még a végén darabjaira szedem a véleményed. Don't do this pls.

Na de hogy a kérdésedre is válaszoljak, mert gondolom azért tetted ki, mert kifejezetten érdekel a téma.

First of all pride month van. Minden június-július környékén nagy a felhajtás a melegek körül. Még a CO-day körül is ez szokott lenni, but that's other story. De totál megéri és jó ötlet volt, mert érdekli az embereket, ld. ezt a kérdést.

Lecsengett a COVID-kattintásvadászat, új brand kell a BLM mellett.

És amúgy jól hallottad, ezeknek az idegen entitásoknak engedélyezték a házasságukat. But nem csak Svájcban, még sok más országban is. Ha ez téged zavar, két dolgot tudok javasolni:

1) Ne házasodj azonos neművel

2) Ne menj el meleg házasságra

That's all.

2020. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Darabra szeded a véleményem? Azért köszi, hogy tudtál válaszolni rá.

Nem kértem javaslatot, de akkor én is javaslok neked valamit: ne íj félig angolul, félig magyarul, mert nem tűnsz okosabbnak tőle és nagyon gáz.

2020. jún. 29. 21:54
 28/31 anonim ***** válasza:
77%
Inkább azon kellene elgondolkoznod, hogy miért zavar téged felnőtt, értelmes emberek házassága.
2020. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
55%

Ok, csak veled ellentettben engem nem érdekel, h hogy és mit írsz. Pedig az sokkal gázabb, h tele helyesírási és nyelvhelyességi hibákkal írsz. Sajnálom, hogy végülis a válaszomhoz nem tudtál semmi érdemit hozzászólni. 😔

Dehogynem kértél javaslatot, hiszen ezért tetted fel a kérdést😂

Vagy mire vagy kíváncsi? Miért házasodhatnak Svájcban a melegek? Mert megszavazták.

2020. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
86%
Na igen, milyen lenne egy olyan világ, ha hiába áskálódna a kormány és megmondóembereik (B.Zs.) a melegek vagy más szexuális kissebbségek ellen, a nép körberöhögné azokat, magukból csinálnának még nagyobb idiótát. De sajnos itt még nem tartunk, ha tartanánk, simán megszavaznák itt is a melegházasságot, ami valóban egyenértékű jogokat és kötelezettségeket tartalmazna a heteró megfelelőjével.
2020. jún. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!