Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi most ez a felhajtás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi most ez a felhajtás a homoszexualitás körül?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy Svájcban engedélyeztek a házassagukat?!

Mindenki a zászlajuk színeit használja (BMW, Nike egyik cipője, Nickelodeonon filmek).



2020. jún. 28. 22:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%
10-es jól mondja!!!
2020. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy te meg heterofób (mert nem csak homofób létezik) vagy, mivel te kötöttél belém.


Egyáltalán nem is a kérdésre válaszolsz, nem is próbálsz válaszolni rá, csak mész a saját fejed után.


Például, ha valaki nem érti, hogy az emberek miért lesznek öngyilkosok az már egyből bűnös? Na látod. De külön a neked és a hozzád hasonlók kedvéért ki is írtam külön, hogy NEM VAGYOK AZ.


Mindegy is, mivel én tudom, hogy nem vagyok homofób. De vannak olyan emberek, akik másban csak az ellenséget látják.


Ha beakarod fejezni, legyen, mert ennek semmi értelme. Nem azért hoztam létre a csoportot, hogy az "ellentétek" kiéleződjenek.

2020. jún. 29. 19:09
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy beléd kötöttem még nem leszek heterofób. Heterofób akkor lennék ha lenézném a heterókat és ezen okból kötöttem volna beléd.


A kérdésedre igazából válaszoltak már. A pride hónap miatt van ez a felhajtás. A nagy cégeknek számít a jó hírnév és mivel a nyugati korszellem elfogadja az LMBT-ket, ezért a cégek támogatják őket. Ami a melegeknek jó is, mert a nagy cégek támogatása nagyban hozzájárul a közvélemény megváltoztatásához. Ami nyilván jól jön, mert elvégre te is még ott tartasz, hogy "?!"-el vetted tudomásul hogy svájcban végre nem lehetetlen két adott felnőtt embernek, hogy összeházasodjanak.


"Például, ha valaki nem érti, hogy az emberek miért lesznek öngyilkosok az már egyből bűnös?"

Nem hiszem hogy ez jó párhuzam lenne. Szerintem ha te leírod hogy "Egyre nagyobb divat a melegség", meg hogy "nem értem, hogy miért akarnak a melegek házasodni, mert hogy csak a férfi+nő a természetes" akkor a kommentelők joggal feltételezik, hogy még sem vagy olyan jó véleménnyel a melegekről és hogy nem akarnád hogy házasodhassanak.

És szerintem ha valaki 2020-ban a high-tech elektronika, az iPhone-ok és laparoszkópiás műtétek világában a "természetesség" alapján akar megfosztani valakiket a házasságtól az igen, homofóbnak számít.

2020. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem íróra reagálva a"nagy cégeknél" jellemzően multiknál valóban van/volt egy narratíva, mindenkit elfogadunk, stb. Csak sajnos pont vezetőik nem eléggé toleránsak, és ha pl. kiderül egy alkalmazottról ez a tény, sokszor a furkálást, áskálódást nem megállítanák, hanem dobnak rá mégy egy lapáttal. Pl. ma magyarorzágon is van olyan nagyon régóta informatikában utazó, de Amerikai székhelyű multi ahol a magyar vezetés tesz egyet erre a szerintük Diversity-nek nevezett szabályra.
2020. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%
13-as:Szerintem a kérdezőke azt nekem írta,csak te magadra vetted.😀 De nagyon igazad van!!😉
2020. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

#14 20:28


13-as vagyok. Egyet értek veled, a cégvezetőket elsősorban mindig a profit érdekli, a "támogatás" alatt a marketing állásfoglalást értettem a zászlókkal, pride hónapi akciókkal, stb. Sajnos a valóságban a cégen belül még mindig sokszor elmaradnak gondolkodásban.

2020. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
10%
Melegként én sem fogadom el a melegházasságot... Van a törvényileg létező élettársi kapcsolat, az miért nem elég?
2020. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%

#17 20:53


Mert a házasság egy olyan rendezvény, ami sokat jelent néhány embernek. És a törvény előtt is más tudtommal, mint a bejegyzett élettársi kapcsolat.


Jobb kérdés szerintem azt, hogy mégis miért nem fogadod el a melegházasságot?

2020. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

15# -s, konkrétan megfogalmazta a 13# -s, amit eddig te nem tudtál több hozzászolás alapján és még választ is kaptam. Szóval én nem lennék rá büszke.


Viszont lehet, hogy volt, 1-2 olyan "jel" a kérdésben, ami arra utal, hogy nem fogadlak el titeket/ őket, de értsétek meg, hogy nem bántásból írtam és bajom sincs a melegekkel.


A házasságra visszatérve keresztény vagyok, azt én azért fogadom el nehezebben.

2020. jún. 29. 20:59
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem fogok neked semmit magyarázgatni.Az viszont bicskanyitogató volt,ahogy írtad,hogy a "nő a férfivel a természetes".Mindenkinek más a természetes!Én rosszul is lennék,ha egy férfival kéne élnem egy párként...fhuhh.
2020. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!