Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedveskéim, ti ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedveskéim, ti ha a párotok azt szeretné, hogy hagyd meg a szőrt magadon (felsőtest, farok, popsi), akkor megtennétek a kedvéért?

Figyelt kérdés
Alapvetően borotválod magad, aminek meg van az oka, és reméljük, hogy nem csak a divat vezérel ebben. Megtennétek?

2020. jún. 28. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

első kérdésre a válasz, én meghagynám, ha ő úgy szeretné.

Másodikra pedig, én csak fazonírozom ollóval, borotválva nem szeretem, szerintem nem is férfias, de attól függetlenül szeretem, ha ápolt.

Ezt a minden csupasz divatot eleve nem tudom hova tenni.

2020. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megtenném.
2020. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%

Attól függ komoly a kapcsolat, szeretem e.

Ha csak egy kis csíra és tudom, hogy nem sokára szakítunk akkor nem, egyébként igen

2020. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Természetesen komoly kapcsolatra gondolok. Nem is értem, hogy miért vág bele valaki egy olyan kapcsolatba ami lepkefing életű és tudja is róla hogy csak annyi.


Aki borotválja magát, de a párja kedvéért megtenné, most hozzátok szólnék, hogy miért nem hagyjátok alapvetően meg?

2020. jún. 28. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen megteszem

Mert akarok tetszeni a páromnak

És ez viszont megy

2020. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta totál szőrös mindenem mondhatni, a felsőtestemet rendszeresen nyírtam v gyantáztattam! Jött a mindent elsöprő szerelem, és a kedvéért újra ahogy a természet megadta!
2020. jún. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A seggemet tövábbra is epillálnám, mert undorít, ha ott sok a szőr. A többi helyen nem kellene kérnie, hogy hagyjam meg, mert alapból sok a szőröm ott, bár néha trimmelem. Azért elhanyagolni sem szabad, havonta kéthavonta illik átmenniu rajta trimmelővel. Az engem taszít, aki sohasem szőrtelenít, a nem elhanyagolt szőr viszont bejön.
2020. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BB_ ***** válasza:
81%

Nem hagynám meg, mivel azért vágom le, mert zavar, meg úgy gondolom, hogy úgy higiénikusabb. Nem naponta vágom, így van lehetősége kiélvezni a szőrösebb állapotot is.

26f

2020. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Én borotválom régóta.Nem igazán érteném,hogy miért lenne jobb,ha szőrös lenne mindenfelé.Eddig kifejezetten pozitív a nők hozzáállása.Egyik sem jelezte,hogy szeretne szőrt nyalogatni,és szükség lenne rá.

Ha elmagyarázná,hogy mitől lenne jobb,és nyomos ok lenne,akkor talán meg lehetne győzni.

A kérést nem tartom óriási ,teljesíthetetlen dolognak,viszont nem tudom,hogy én ,hogy érezném magam szőrösen.Hisz,megszoktam,hogy nem vagyok az.

2020. júl. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!