Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi most ez a felhajtás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi most ez a felhajtás a homoszexualitás körül?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy Svájcban engedélyeztek a házassagukat?!

Mindenki a zászlajuk színeit használja (BMW, Nike egyik cipője, Nickelodeonon filmek).



2020. jún. 28. 22:22
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs problémám a melegekkel, csak a házasságukat nem értem, meg ezt a felhajtást.
2020. jún. 28. 22:23
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Az egyneműek házassága már régóta téma, nem most jött elő először. Vessetek rám követ, de speciel engem pont nem érdekel...
2020. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%

"a házasságukatnem értem" - nincs mit rajta mit érteni. Ugyanolyan emberek mint a heterók, ugyanúgy vágynak olyasmire, mint a házasság. Ebből a szempontból nincs különbség.

Az azonos neműek házassága pedig egyre több államban létező dolog mind Európában, mind az USA-ban.


És szerintem abban sincs semmi kivetni való, ha úgy vagytok vele, mint 3as "speciel engem pont nem érdekel". Akit egyáltalán nem érint, az néha talán jobb is, hogy nem is nagyon érintkezik a témával. Akit érint, az meg örül neki, hisz kapott egy olyan jogot, ami az emberek többségének alapból is járt. Szóval van egy neutrális és egy pozitív érintettség, azaz igazából nincs vesztes a képletben, akkor meg tökjó:D

2020. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
95%

Minden év júniusában van ünnepelve a Pride hónap, ami eredetileg Amerikából indult a Stonewall-lázadás megemlékezése miatt. Az idő múltával a Pride hónap inkább már az elfogadásról, összetartásról, egyenjogúságról szól.


Ebben a hónapban a vállalatok nagyrésze, hogy kifejezze az LMBTQ közösség iránti támogatásukat, elfogadásukat, social medián általában megváltoztatják az arculatukat "szivárványosra". Sajnos a szimpla támogatás mögött valójában marketinges okok bújnak meg, és az imázs szépítése az emberek fejében a cél.

2020. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Azért ‘ekkora’ a felhajtás mert bár tőlünk nyugatra szépen sorra kapják meg azokat a jogokat, itt Kelet-Európában pedig visszafelé haladunk, más országokban pedig ‘illegális’ melegnek lenni. Ebben a hónapban ezért felhívják az emberek és a kormány figyelmét, hogy a küzdelmeknek addig nincs vége amíg nincs ugyanannyi joguk a melegeknek, mint a heteróknak az egész világon. Egyszer majd talán 50 vagy 100 év múlva nem lesz akkora dráma előbújni, azonos nemmel házasodni és örökbefogadni, de most még a világ jelentős részében nagyon az, ezért van a Pride.
2020. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Utolsó kettőnek köszönöm, akik a kérdésre válaszoltak.


Nem vagyok homofób, de ezt nem hagyhatom szó nélkül #2 -es.


Ha nem tetszik, hogy itt nem házasodhatsz, akkor nyugodtan költözz ki Svájcba, úgyis egyre nagyobb divat melegség, a heterók meg már ódivatúak, nem? (Nehogy már a végén a hetero házasság legyen tabu)


Azt hiszed, hogy körülötted forog az egész világ, attól, mert még leszbikus vagy, nem viselkedhetsz így. Nem ördögtől való vagyok és szerintem bántón se fogalmaztam kedves érzékeny barátom. Én jómagam heteróként megadtam a tiszteletet, kérlek te is tégy igy!

2020. jún. 29. 11:41
 7/31 A kérdező kommentje:

Akinek szántam az előző hozzászólásomat, annak a hozzászólásat törölték.


Aki még szeretne válaszolni, az kérem a témára válaszoljon, nem forradalmat akarok kelteni.

2020. jún. 29. 11:43
 8/31 anonim ***** válasza:
70%

Kíváncsi lennék miért is törölték a kommentem!!

Amúgy meg de,itt provokálsz,gyűlöletet keltesz,látszik,hogy homofób vagy.Nehogy már pasival kelljen lennem,amikor lehetek nővel is,ami egy csodálatos dolog,mint az életben,mint az ágyban!Legyen heteró,akinek hat anyja van.😉😉

2020. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Bocsi, de hol látszik, hogy homofób vagyok? Szerintem nézz utána a fogalmaknak, de te ezt tudhatnád... (VAGY ezekszerint tényleg magadra vetted.)


Attól mert még nem értem a házzaságotokat, de szerintem az a természetes, ha férfi nővel van és nem férfi férfival, nő nővel, ezért nem értem.


Oda is írtam, hogy nincs problémám veletek, így az első hozzászólásod indokolatlan volt!

2020. jún. 29. 14:35
 10/31 anonim ***** válasza:
79%

Mondhatod hogy így meg úgy nem vagy homofób, de ez a szöveg, hogy "Én nem értem a melegházasságot, meg ha nem tetszik hogy nem házasodhattok akkor ki lehet menni svájcba mer' ott milyen divatos" azért nem éppen az elfogadásodról ad tanúbizonyságot.


Lényegtelen, hogy te mit tartasz természetesnek és mit nem, vagy hogy megérted-e a melegházasságot vagy nem. Felnőtt embereknek jogukban kéne álljon hogy házasodhassanak anélkül hogy ki kelljen költözniük az országból.


Meg ez, hogy "nehogy már a heteróság legyen ódivatú". Tipikus "elfogadó" hozzáállás...

2020. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!