Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mai "meleg trendekkek" kapcsolatban? Azaz hogy "kikent-kifent hímringyók" riszálják magukat az utcán, valamint hogy egyesek nőnek öltözve és affektálva riszálják magukat (ezáltal járassák le az "igazi" melegeket)?

Figyelt kérdés

Én alapszinten biszex vagyok már gyerekkorom óta, de egyre jobban kezdek vonzódni a férfi oldal irányába.


Én nem tekintem a homoszexualitást egy ilyen "istentelen" dolognak. Az állatvilágban is jelen van ez a jelenség. Az állatoknál inkább a dominancia és a szexuális ösztönök csillapítása a cél. (Legalábbis én már régóta tanulmányozom az egynemű állatok közötti szexuális interakciók okát.)

Az ókorban a görögök és a rómaiak is gyakran művelték az azonos neműekkel való közösülést (gondoljunk csak a meztelenül végzett edzésekre, vagy a fürdőkre).

Ez az ókorban ez egy full elfogadott és normális dolog volt. Csupán az ábrahámi vallások (zsidó, keresztény, iszlám) továbbá a "liberalizmus" nevű beteg, és demagóg eszme igyekeztek az azonos neműekkel való közösülést minél inkább befeketíteni és eltorzítani. (Meg ezek a kikent-kifent gusztustalan, fölvonulós deviáns hímringyók, akik "nagy büszkén hirdetik a másságukat".) Részben én is homoszexuális vagyok, viszont én úgy vagyok vele hogy az embernek a létező legprivátabb magánügye a saját szexualitása, amihez az ég világon senkinek semmilyen szinten nincsen köze, főleg semmilyen egyháznak, közösségnek vagy bárki másnak.


2020. jún. 26. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Csináljanak amit akarnak. A szexualitás meg nem magánügy. Honnan veszel ilyeneket? Nem tudok úgy elmenni sétálni egy utcányi távolságot, hogy ne találjam szembe magam valaki szexualitásával,legyen az egy plakáton lévő hetero pár, vagy egy kézen fogva sétáló férfi és egy nő.

Szép is lenne ha mindenki szégyellni való titokként tekintene a szexualitására. El sem tudnék képzelni egy ilyen világot.


Amúgy jo lenne ha a tényleg ártalmas embereket vetnétek meg, nem pedig random embereket, akik csak máshogy néznek ki mint a többiek. Ha meg te is meleg vagy, ahogy írtad (bár nem tudom, hogy hogy lehet részben melegnek lenni) akkor ne az ilyen "deviáns kikent himringyok" miatt aggódj, mert a homofob csürhe akkor is rühellné a melegeket, ha mindegyikük tökéletes mintapolgár lenne.

2020. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Majd akkor lesz a szexualitás magánügy ha nem látok a Szél Kálmánon hazajövet min 20 éppen hogy csak nem nekivetköző heteró párt... A "kikent-kifent hímringyók" ahogy te jellemwzted őket csináljanak amit akarnak, bizonyos konzervatívoknak akkor is szúrná a szemét a melegek létezése ha mindegyik mintapolgár lenne aki a legnagyobb titokként kezeli ezt a tényt. A Prideról pedig tessék ne a konzervatív média alapján véleményt formálni (gondolom a "kikent-kifent gusztustalan, fölvonulós deviáns hímringyók, akik nagy büszkén hirdetik a másságukat" erre vonatkozik).
2020. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 DominikX ***** válasza:
64%

Nincs is annál undorítóbb dolog, amikor a melegek akarjak magukat elfogadtatni, de ők is felosztják magukat “normális” meg “nem normális” melegekre. Nem is értem, hogy hogyan varod mástól h fogadjon el, amikor te se tudod azokat elfogadni, akik “mások” mint te.

Szóval véleményem nincs róluk, ha ők így érzik jol magukat, akkor áldásom rajuk. A drag raceket pedig kifejezetten imádom. A nagy hetero szépségversenyeken 10%-át nem csináljak annak, amit egy drag racen követelnek.

2020. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

A véleményem: hogy nem érdekel, az ő dolguk. A szexualitás szerintem igenis magánügy! Nem vagyok kíváncsi a szomszédomra sem hogy csinálják, akár heteró, akár meleg.

Aki meg direkt feltűnősködik az utcán az meg ne csodálkozzon rajta ha összesúgnak a háta mögött, akár férfi, akár nő, akár meleg akár nem.

2020. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha riszálni akarja magát, akkor riszálja. Nem teljesen értem, hogy ezzel miért járatna le engem? Aki őt elítéli az ugyanúgy egy idegen nekem. Tehát adott két személy: az egyik, aki riszálja magát és büszke erre és a másik, aki ezért elítéli és lenézi. Egyiknek sem lesz igazabb a véleménye a számomra, így nem érdekel.

Az élet rövid, ha valaki riszálva érzi jól magát, akkor riszáljon, ha valaki felháborodva, akkor háborodjon olyan gyakran, ahogy csak tud. Én is foglalkozom a saját dolgommal.

A saját véleményem meg az, hogy ha valaki egy másik ember viselkedése alapján ítél meg engem, akkor alapból nem fogom relevánsnak érezni a véleményét.


Plusz nem hiszem, hogy léteznek "igazi" melegek. Azt írod ókor, de ott egy melegtől is nagyon mások voltak az elvárások és lehet, hogy egy ókori meleg férfi is úgy érezné, hogy akit te az igazi meleg kategóriába sorolsz most, az lejáratja az igazi igazi melegeket.

2020. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 sanyó9999 ***** válasza:
85%
62 éves meleg vagyok,14 éves korom óta,de hányingert kapok a hajcsat dobáló,visongó hülye kurváktól.Rólam senki nem mondta meg,hogy közöm van a dologhoz.Feküdtem le olyan ismerőssel akit évek óta ismertem,és Ő volt a legjobban meglepődve,"ezt rólad soha nem gondoltam volna"mondták,pedig ismertek.Szerintem Ők maguk szolgáltatják a homofóboknak az okot,és azután és azután pityeregnek ha pofán nyalják Őket.Ráadásul passzív vagyok,
2020. jún. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

gondoljunk csak a meztelenül végzett edzésekre, vagy a fürdőkre

Erre annyit tudok mondani, hogy akkor a szegény norvégok melegek mert meztelenül szaunáznak?


Egyébként aki nőnek öltözik be pasi létére, ott valami összképzavar van szerintem.

2020. jún. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon jól ki lehet vesézni.

Látszik, hogy mi melegek is kirekesztőek vagyunk.

Ilyen alapon te, mint biszex is megkapnád azt, hogy miattatok biszexek miatt gondolják azt, hogy a homoszexualitás választás kérdése. Mert egyszer csajjal vagy, egyszer meg pasival.

"kikent-kifent hímringyók" a heterok között is van, akik minden héten a bulikban riszálják, mégsem mondják azt, hogy minden nő k-rva.

A Pride a színességről és az elfogadásról szól, baromság lenne szelektálni a részvevőket, aki cd, transzvesztita az ne is mehessen? Legyenek a szervezők kirekesztőek?

Bezzeg ha belegondolsz az Irigy hónaljmirigy több, mint 20 éve nyomják az parodizálást, ahol nőknek öltöznek, affektálnak stb, ott ez nem gond, mert heterok, ha ezt egy meleg csinálja az gusztustalan.

Ha egy meleg szórakozóhelyre belépsz ahol travi show van, azt el kell ítélni, gusztustalan, bezzeg a sztárban sztár az ország legnézettebb műsora, ahol ugyanez megy fő műsoridőben, csak ott ugye heterok öltöznek be.

2020. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Nem magánügy. Addig a pillanatig, míg én nem foghatom meg nyugodtan a párom kezét ott és akkor, ahol és amikor akarom, addig szerintem szó sincs arról, hogy magánügy. Tök jó, amikor hetero ember csinálja, ő megfoghatja a párja kezét, ő adhat egy puszit a párjának, megölelheti, ha meg már majd' megb**zák egymást az utcán, akkor arra mindenki azt mondja, hogy "Nézd, a fiatalok hogy turbékolnak!". Én meg megfogom a párom kezét és bunkóznak velem. És már ebből nekem ku**ára elegem van. És üvöltözni szoktam olyankor, telitüdőből. És tudom, hogy egyszer ezért még meg fognak verni engem. Nem érdekel, akkor majd megy a büntetőfeljelentés, a sürgősségin meg majd ellátnak. De nehogy már más jóformán megb**zhassa a párját az utcán, én meg a kezét ne foghassam meg...


Én magam nem affektálok, nem hordok kirívó ruhákat, nem vagyok a te szavaiddal élve "kikent-kifent hímringyó", és nem is zavarnak. Legalább felhívják a figyelmet, hogy igenis itt vagyunk, és hogy a tizedét nem tehetjük meg megtorlás nélkül annak, amit megtehet a hetero népesség. Én is felhívom a figyelmet, ahogy tőlem telik. Verjenek agyon, késeljenek meg, lőjenek le, nem érdekel, de én nem vagyok hajlandó abban az országban másodrendű állampolgárként élni, ami ugyanúgy az enyém is, mint mindenki másé.


A másik: ez az áldozathibáztatás, amit produkálsz, eszméletlen. Ki a francnak árt egy femininebb srác? Senkinek. Kinek árt egy homofób gyűlölködő? Akin éppen csattan az ostor. Nem azt kéne hibáztatni, aki nem tett semmi rosszat, hanem azt az embert, aki olyat tett, aminek áldozata van. Szerintem ez pofátlanság az ártatlan emberekkel szemben. Nem ők tesznek rosszat, kérdező. A gyűlölködők tesznek rosszat.


És minél több az olyan bátor ember, aki ki meri úgy élni az életét, ahogy neki tetszik, annál inkább kisebbségben lesznek a gyűlölködők. Mert tudod mit? Bátrabb az az ember, aki meri a neki tetsző módon élni az életét, mint az, aki beáll a sorba és birkamódra benyeli azt, amit pár gyűlölködő fröcsög. Én üvöltöztem már párral. Amire lehet mondani, hogy mekkora idegbeteg f**z vagyok, nem vagyok jobb tőlük. Sőt, még lehet, hogy igazad is van, és nem vagyok jobb tőlük. Nem az én tisztem eldönteni. De az a pár gyűlölködő legközelebb át fogja már gondolni, hogy beszóljon-e egy meleg párnak. És ha még egy hozzám hasonló üvölti le a fejét, meg még egy, akkor előbb-utóbb befogja végre a száját, és nem zaklat ártatlan embereket. És engem akkor sem fognak elhallgattatni, ha megvernek, ha kiverik a fogamat, ha betörik az orromat. NEM kussolok. Eleget kussolt minden meleg.


Addig a szent pillanatig, míg nem ártok senkinek, jogom van úgy élni az életemet, ahogy akarom. És pár gyűlölködő sem változtat ezen. Az emberek többsége ugyanis max néz egyet, aztán éli tovább az életét, mintha mi se történt volna. Csak kevés szélsőséges van már. :) Előbb-utóbb eljutunk oda, hogy felfogják, hogy ez már nem a középkor, és hogy az egyeduralmuknak vége van.


19/passzív

2020. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Részben én is homoszexuális vagyok, viszont én úgy vagyok vele hogy az embernek a létező legprivátabb magánügye a saját szexualitása, amihez az ég világon senkinek semmilyen szinten nincsen köze, főleg semmilyen egyháznak, közösségnek vagy bárki másnak."


Bezzeg te ítélkezel mások felett.

Addig amíg politikailag is beleszólnak már lassan, hogy ki mit tehet addig ez közügy.

Amíg a munkahelyeden megkérdezik a kollégáid, hogy "van már csajod?" " Van már gyerek?" addig ez nem magánügy.

Te hogy tűröd ezeket a mikor lesz már csajod? Mikor alapítasz családot? és egyéb kérdéseket? Mert ha nálad ez magánügy, ez azt sugallja nálam, hogy te titkolod a másságod.

Amúgy meg lehet tenni a "kikent-kifent hímringyók" ellen is, vállald magad, mutasd meg, hogy te más vagy, és nem minden meleg egyforma, ha ezt többen megteszik, akkor látják, hogy nem csak sztereotíp melegek vannak.

Ők bátrak voltak, te pedig otthonról várod a megváltást a fotelből.

2020. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!