Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor tetszem neki vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki vagy nem ?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy pasinál és úgy tűnt tetszem neki de nem értem akkor miért nem keres. Simogatott, puszilt meg kérdezte hogy ma mit csinálok. Meg azt mondta hogy örül a találkozásnak ugyan is korábban már találkoztunk. Teljesen be vagyok zavarodva

2020. jún. 23. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kerültél a pasihoz? Milyen apropóból?
2020. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, hogy idáig is eljutottatok. Sokszor még a találkozó előtt eltűnik a másik. Lehet sajnos most éppen most tűnik el. Berezelt, vagy csak éppen hazudott tegnap. :(
2020. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha hozzászoksz, mert ez sajnos napi gyakorlat a melegeknél.

Ahogy kiléptél az ajtón, már el is felejtett. Ma már biztosan mást simogat.

Ne várj tartósságot, vagy szavahihetőséget,pont olyan a többség, ahogy a 2- es írta.

2020. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!