Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki nekem tetszik annak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nekem tetszik annak én nem tetszem és akinek én tetszem az nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az összes srác aki nekem tetszik, nem akar tőlem semmit, viszont én nem akarok semmit azoktól a srácoktól akiknek én tetszem? Tudom, world first problem, de nagyon frusztráló. Olyan mint egy rossz vicc. Már lassan 1 éve megy ez így és azóta nem jutottam 1-ről a 2-re senkivel. Igyekszem nyitott lenni mindenki felé és díjazni ha valaki közelít felém, de ha nincs meg a vonzódás, sajnos bármilyen kedves és figyelmes lehet valaki, nem tud elérni nálam semmit. Ha pedig én próbálok közeledni valaki felé, igyekszem laza lenni és magamat adni, beszélgetünk pár napot, max 1 hetet aztán soha többé. De bezzeg akit elutasítok, az egy fél év múlva is küldözget üzeneteket


18/f



2019. aug. 31. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

“De bezzeg akit elutasítok, az egy fél év múlva is küldözget üzeneteket”


Ha lesz egy kis időm, megsajnállak. Ja, nem!

2019. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki jobbat akar mint amilyen ő. Majd az idő segít meglátni a másikban a jót. Sajna nem a Belami szereplőiből lesz kínálat. De lehet találni jókat csak azok mindig csak szexet akarnak...
2019. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Alaptétel, hogy akármilyen is vagy, mindig a 20 évvel idősebbnek kinéző, 20 kiló szőrrel és 20 kiló hájjal nagyobbak nyomulnak rád. És mindig mindenkinél akad még idősebb, még szőrösebb és még testesebb üldöző tucatjával...
2019. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Az előző válaszoló tökéletesen leírta, én is mindig így járok. xD Mikor már azt hiszed, nincs rosszabb, tuti hogy megtalál egy még szőrösebb, még idősebb, még kövérebb, még igénytelenebb pasi.


Kérdező: üdv a világunkban és légy kitartó, az 1 év még nem sok, én már 10 év fölött járok (igaz persze kalandok összejöttek, de ennél több kéne sokkal).


31/f

2019. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!