Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintem tetszem egy muszlim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem tetszem egy muszlim lánynak? 21L

Figyelt kérdés

Régóta külföldön élek, ismerem ezt a lányt 5 éve, együtt jártunk suliba és most együtt dolgozunk, jóban vagyunk, de csak az elmúlt fél évben lett személyes a barátságunk. Beszéltünk fiúkról, meg hogy nekem van barátom (akit ismer) és hogy neki is tetszik valaki, instagramon mindig küldi, hogy milyen helyes, stb. Ennek ellenére ha bármilyen összejövetel van, ahol alkohol is van, elkezd ölelgetni, átkarolja a derekamat, a combomra teszi a kezét, stb.

Mivel biszexuális vagyok, nem zavar a szituáció, visszaflörtölök, mégis van bennem egy távolságtartás. Oké, hogy muszlim, de iszik alkoholt és dohányzik is, néha füvet is, hijabot se hord, de pl. dekoltált cuccokat, rövid nadrágokat, szoknyákat sose látni rajta és tartja az ünnepeket is.



2018. jún. 22. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Egy muszlim nem iszik, tehát nem az...
2018. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne ihatna? A katolikusok sem szexelhetnek házasság előtt, nem rabolhatnak, ölhetnek, stb... Mégis csinálják.


A vallási irányultság nem azonos a hithűvel sem a fanatikussal.

2018. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

* hithűséggel, fanatizmussal

Bocsi, elgépeltem!

2-es voltam :)

2018. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tetszhetsz neki,valszeg az alkohol oldja a gátlásait a "hitelenek" közt.

Nem mondom,hogy startoljrá,de ha neked így jó akkor játszadozz vele. Ha majd ő lép akkor írj,az érdekes lehet.


Ui:amúgyis a pokolra jut,akkor miért ne játszon nagyban:pia,cigi,"prostis" öltözködés.

2018. jún. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!