Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ennyi alapján meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi alapján meg lehet ítélni az illető nemi identitását? Lehet meleg? Lehet tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, nagyon jóba vagyunk csak sajnos messze lakunk, de rendszeresen beszélgetünk a facebook-on, és ha úgy adódik még ha csak kis időre is de úgy szervezzük, hogy találkozzunk, pl. ha utazik és átutazik Pesten.


Normális dolgokról beszélgetünk, de érdekes módon a szexualitás mint téma, soha nem merült fel, se a csajok, sem semmi, ami más heteró haverjaimmal még ha csak olyan szinten is, de jönnek, hogy na ez milyen jó csaj meg azt hogy elképzelné az ágyába, stb. Na vele ilyenről sose. Tudomásom szerint még nem volt soha kapcsolata, se barátnője, pedig azért már 22 éves, ráadásul sportoló, szép eredményei is vannak, nagyon helyes és jól is néz ki, szóval biztos mind a tíz ujjára jutna egy csaj, és valahogy mégis van valami érdekes benne, olyan visszafogott aranyos, és úgy csillog mindig a szeme ha velem van...


Na meg érdekes, mert ha egy ideig nem beszélünk, mert elfoglalt valamelyikünk, akkor ő mindig érdeklődik egy idő után, hogy mi van velem, különösebb ok nélkül és ez furcsa nekem, mert a többi ismerősöm általában csak olyankor ír ha van valami olyan érdekes dolog, vagy akar valamit, szóval oka van rá. Ő meg csak úgy rámír, hogy mi van velem.... lehet fél kiadni magát amúgy, mert nagyon mély dolgokba nem igazán mentünk bele, pedig amúgy tényleg nagyon jól elbeszélgetünk és érdekes dolgokról és nem is merül ki a beszélgetés rövid idő alatt, hanem hosszan tudunk beszélgetni, de úgy családjáról se nagyon, érzéseiről se nagyon, kicsit olyan felszínes az egész, mintha falak vennék körül, de mégis nagyon jóbaráti a viszonyunk.


Bennem felmerült, hogy meleg, még talán az is, hogy tetszem neki, amit furcsállok, mert nem tudom mit lát bennem, max a belsőm ha tetszik neki, meg hogy van közös érdeklődésünk és nagyon jól elvagyunk. Én amúgy tőle ellentétben egy kicsit husosabb típusú, talán egy kicsit túlsúlyos de azért nem kövér típusú srác vagyok. Bár hát lehet neki ez jön be, már ha meleg, nem tudom... lehet csak én szeretnék belelátni ilyen dolgokat a helyzetbe.... én ránézek, és azt mondom, a szemébe van írva, hogy meleg, de nem tudom lehet-e hinni az ilyen ránézek és megmondom sztoriknak, amik itt keringenek.


Tanácstalan vagyok, mert nem tudom, hogy mit kezdjek a helyzettel... kérdezzek rá nyíltan, vagy én mondjam el hogy meleg vagyok és a reakciója talán az lesz hogy ő is megnyílik nekem, vagy valahogy próbáljam kipuhatolózni... nem tudom, mennyire bírná el ezt a barátságunk, így hogy ilyenekről nem nagyon szoktunk beszélni. Ti mit tennétek, hogyan vélekedtek erről???



2017. jún. 17. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy meleg vagy, és kérdezz rá, hogy mit gondol erről. Ha tényleg olyan szoros a barátságotok, akkor nem fog kiakadni. Bátorság :)
2017. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nehéz azért ez nekem, én soha nem mondtam ezt el úgy senkinek :/ főleg nem ilyen személytelenül, a facebookon. Bár írásban egyszerűbb lenne talán, mint szemtől szembe.
2017. jún. 17. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben először elmondanám, hogy meleg vagyok. Utána a reakciói alapján dönteném el hogy mit lépek. Esetleg ráterelheted a témát a csajozásra, megkérdezheted, hogy milyen csajok jönnek be neki, ilyesmi.
2017. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!