Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg az illető?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg az illető?

Figyelt kérdés
Kolisok vagyunk, én 10.es, ő 9.es. Haja mindig nagyon jó, sokáig csinálja, szerintem feminin, divatosan öltözködik, nagyon nagyon helyes, és mindig néz engem, amikor elmegyek mellette, de amikor egymás szemébe nézünk, elfordul. Megőrülök érte, nagyon tetszik. Sajnos még nem sikerült beszélnem vele. :/ szerintetek meleg? Alig várom már hogy újra láthassam.😊 Nem vagyok nyíltan meleg, sőt, senki sem tudja biztosra, de sokan sejtik. Nem vállalhatom fel magam a koli miatt, így nem kérdezhetem meg tőle. :(

2016. nov. 27. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne tudni, hogy heteroszexuális-e...,aztán könnyen el lehet dönteni.
2016. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hogy? 😭 Úgy érzem meleg vagy bi, de nem vagyok benne biztos.
2016. nov. 27. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kacsints rá mikor néz. Érj hozzá véletlenül figyeld a reakciót beszélgess vele stb. Találd fel magad!
2016. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ez elég kevés infó, ahhoz, hogy egy idegenről meg lehessen mondani. amiket leírtál minden tinisrácra jellemző kb mostanában. próbáld megkeresni társkeresőn, én azt csináltam régen. esetleg közöz ismerőstől megtudni..
2016. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Remélem eztán az összes fiú nem fogja itt kérdezni, hogy hogyan tudná kideríteni, a kiszemelt lány heteroszexuális-e!
2016. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 Nem csinalhatom ilyen feltunoen, mert egy koliba vagyunk. Ha megse meleg, es elmondja mindenkinek, hogy en az vagyok... rajtam maradna orokke. :(
2016. nov. 27. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg kettesben lenni vele, aztán amikor kettesben vagytok, kérdezz rá. Mondjuk így: "Figyi, lenne egy személyes kérdésem. Észrevettem bizonyos dolgokat, amikből azt szűrtem le, hogy meleg vagy. Igaz ez?"

Ha azt mondja, hogy igen, akkor te is nyugodtan elmondhatod neki, ha nemet mond, akkor nem mondod el te se. Ennyi az egész :)

2016. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérdezre re Hogy ö most Meleg vagy nem

1 Tip : Ha pl ott megy egy Lány( Az utcán) Kerdezmeg töle tedszik ? Jól nézki

2 TIP : Kerdez meg tölle van e Baratnöd ? es ha azt fogja mondani van akkor már tudod de minden ugy kell kerdezni hogy nez a szemébe , a reakcio ,

ha azt valaszolja nincs baratnö akkor kerdez rea miert nincs ?

Es ugy valamit fog modani


ha szemebe nezel es ö elfordul .

lehet abban a Pillanatban nem tud ki bontakozni

ez füg a szituácio tol hol és mikor nez a szemed be

de Leg jobb lenne ha elkezdénel vele beszelgetni

nem azonal a meleg themárol

hanem pl

kerdez meg jol nezek ki PL ha egy masik Nadrag van rajtad .

vagy ha fodrasznal voltal

es lassan kiderül

de FONTOS

nem szabad azonal Felhozni a Themat hogy GAY vagy NEM

Neked kis Türelem kell

REMEL TUDTAM Segiteni

PS: Kivancsi lennék sikerül e.


Amugy ezt én tapasztalatbol mondtam neked ,

2021. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!