Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kapcsolatban lévő, teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévő, teljesen passzív fiúk használják egyáltalán a farkukat?

Figyelt kérdés
Ha valaki kizárólag passzív és van partnere aki kellő rendszerességgel kielégíti ahhoz hogy még önkielégítésre sem legyen szüksége/igénye, akkor az nem is használja a farkát semmilyen szexuális dologra?

2020. jún. 25. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem pisilni ők is szoktak.
2020. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan ezt honnan veszitek, hogy egy aktív mint én is, nem szeret a passzív partnere farkával játszani???? Elképzelni sem tudnám, hogy a hapsim ne lőjön a manduláim közé a szeretkezéseink alkalmával, csak azért mert passzív, vagy mert én aktív!!
2020. jún. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
A kettes válaszolónál van a pont. Teljesen passzívként mondom, én is szeretek elélvezni. A passzív szerep nem azt jelenti, hogy nem csinálsz semmit a farkaddal, hanem hogy inkább a befogadó (lány szerep) oldalt élvezem. De egy lány is szereti, ha nyalják vagy masztizik, én is imádom ha foglalkoznak velem, vagy én magammal.
2020. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én értem a kérdezőt, full passzívként nagyrészt prosztataorgazmusom van. Nem igénylem, hogy a farkammal foglalkozzanak, de ettől függetlenül néha azért a barátom igényli hogy szophasson. Érthető, ezért (is) vagyunk melegek mert szeretjük a farkat. Szóval szerintem még a legpasszívabb passzív is használja a farkát néha.
2020. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

A barátom ful passzív, és egyáltalán nincs játékban a farka, Hozzá se érhetek!

Magának nagyritkán kiveri ha nincs szex, műpéloval nem játszik.

2020. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, így már sokkal jobban értem a dolgot! :)
2020. jún. 27. 18:44
 7/8 anonim válasza:
0%
Mekkora tahó vagy. Tudod te milyen passzívnak lenni? Majd ha 18 centis vagy 20-as kerül beléd, akkor nem így fogsz beszélni és picivel több tiszteletet adsz, mert ugye az nagyon fárasztó vagy megeröltető ki-be húzkodni, mi?
2020. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van olyan,egyszer volt egy műsor,ott mondta a srác,hogy semmire* sem használja. Pisilni is ülve szokott.


*nyilván pisilére igen mert nincs más.

2020. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!