Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért bűn a homoszexualitás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn a homoszexualitás, ha nem mi választottuk, hogy olyanok legyünk?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 22:13
1 2
 11/18 Thillmin ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Mint a kérdésfeltevők 95%-nak, neked sem sikerült egyértelműen megfogalmaznod, mire gondolsz. Milyen értelemben vett bűnről beszélsz? 1, Jogi értelemben, hogy ti. némely országokban az ilyesmit büntetik? 2, Vagy a társadalmi megítélésről beszélsz? Ellenségesen/ellenszenvvel állnak hozzád a melegséged miatt? 3, Vagy arra vagy kíváncsi, hogy Isten ill. a Biblia szerint miért nem okés a homoszexualitás?
2020. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn! A világ egyik legtermészetesebb dolga! :)
2020. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vallásos vagyok és homoszexuális párkereső....egyáltalán nem tartom bűnnek...és nem is cserélnék egy heteroval sem.
2020. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Élj úgy, viselkedj úgy, mint a társadalom bármelyik normális tagja..."

Én inkább azt a szót használnám, hogy a heteroszexualitás a társadalom által elfogadott, az nem jelenti azt, hogy hogy a homoszexualitás nem normális.

Normális dolog lenne ha a szemetünket az utcán elvinnénk a legelső kukáig és abba dobnánk, nem a földre szanaszét, mégis ezt hányan teszik meg? Szóval aki a kukába dobja a szemetét az nem normális?

Az emberek nagy része barna szemű, viszont vannak kék szeműek is, kb olyan arányban, mint az LMBTQ emberek, vagy még kevesebben, szóval ők sem számítanak normálisnak?

Mi van a balkezesekkel? Vigyük őket elektrosokk terápiára, mert az nem normális? Alkalmazkodjanak a társadalomhoz, és ne fordítva? Mert hát a jobbkezesek vannak nagyobb arányban, szóval az a "normális.

És még sorolhatnám.

2020. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert kitalálták a vallást,ami nem sokkal másabb,mint a politika.

Mindig a többséget kellett megnyerni,a kisebbségek ellen uszítani.

2020. jan. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Azert mert itt gyakorin nőknek adjátok ki magatokat, azert hogy hetero pasikkal beszélgessetek ami nem szép dolog. A heteró pasik feltehetőleg szintén heteró lanyokat keresnek, nem Titeket. Ezt tiszteletben kellene tartanotok, es a sajat rovatotokban szemezgetni az emberek közül
2020. jan. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert a sok szarkavaró, valláskárosult, korlátolt gennyembereknek mindig kell valaki akit lehet piszkálni.
2020. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem bűn, én nagyon is élvezem az életem minden percét, próbáld te is megélni önmagad, és látni fogod, hogy nem kell mindenki elvárásainak megfelelni.

Ja és #16 re éppen a homoszexuális katagóriát olvasgatod szóval...

31p

2020. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!