Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok hol csúsztok el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok hol csúsztok el?

Figyelt kérdés

Ma egy érdekes eszmefutatást folytattam le az oldalon. Érdekelne miért van az, hogy sok fiatal meleg srác ábrándozik egy kapcsolatról, majd ahogy idősebb lesz átmegy csak szex és más semmibe? Mikor vagy miért fordulnak ki önmagukból, veszítik el a tartásukat? Tudom sok ez így egybeömlesztve, de èrdekelne a válasz, hogy lesz a reménykedő kamaszokból kiégett szexcentrikus valami..

Legalábbis én külső szemlélőként ezt látom.



2020. jan. 22. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok kamasz meg fiatal sem ..inkább középkorú ...de én mindig kapcsolatra vágytam.szerintem inkább az a jellemző hogy a fiataloknak tul nagy elvárásai vannak ők maguk viszont sokmindenben igénytelenek.és sokan kamusok is köztük
2020. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Èrdekes meglátás, csak mitől válnak ilyenné? Senki sem kezdi úgy hogy holnaptól ilyen leszek...
2020. jan. 22. 20:13
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az hogy valaki ismerkedik mert bejön neki a korom és én már mindent tudok róla....hogy néz ki hogy még tanul.és akkor jön hogy huuu neked van e fétised....és leírom a választ...jön hogy huuu akkor te jo pasi vagy te vagy az én emberem.csak egy valamit felejtett el megkérdezni.!!!!hogy hogy nézek ki!!!!😂
2020. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3-as jujj... Bár én is furán vagyok bekötve. A párom online ismertem meg, még a nevét is később kérdeztem meg annyira jót dumáltunk 😂😂

Akkor te sem vagy piskóta.

2020. jan. 22. 20:31
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Én is középkorú vagyok, de azt gondolom, hogy nem nagyon vannak olyan modellek a fiatal melegek előtt, amit követhetnének. Nem látják hogy működik egy hosszútávú meleg kapcsolat, milyen nehézségei lehetnek, stb.

Plusz a mai magyar társadalom is eléggé elítélő. Szóval nagyon sok időt, energiát kellene egy ilyen kapcsolatba fektetni amihez sokuknak nincs türelme.

Ez sok szempontból a heteró kapcsolatokra is igaz, de szerintem a meleg fiataloknak még nehezebb felépíteni az életüket a párjukkal.

Ezért sokan nem próbálják, hanem megelégszenek csak a felszines, könnyen váltható szexkapcsolatokkal.

2020. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Van benne valami kedves #5-ös, csak akkor valahol ez főképp az "idősebb " generáció hibája is, hiszen nem állítunk elêjük pozitív példákat, sémákat amiket követhetnének. Valljuk be valahol a szívünk mélyén mind stabil háttérre vágyunk.

Valóban a hetero fiatalok között is sok a link de a nagy számok törvénye miatt kevésbé szembeötlő a számomra.

Csak itt is ahogy figyeltem az első fellángolásos kérdések teljesen ugyanolyan problémäkat vetnek fel, mint a heteroknäl "merjem -e megszólítani, vajon tetszem neki? "stb és egy ponton ez eltűnik és átvált a nemiség bűvöletébe.

Pedig a való életben látok tartós kapcsolatokat (6 êv 10 év stb) ami azért egynémely hetero párnak is a becsületére válna.

Ezért gondoltam hogy diszkurzust nyitok a témában...

2020. jan. 23. 06:11
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem peldakep kerdese ez...


Valaki vagy tudja es erzi, hogy milyen egy felelos komoly kapcsolat vagy alapvetoen egy felszines ember. Akarat es kitartas kerdese, semmi tobb.


A fogyasztoi tarsadalom a parkeresere is ranyomta a belyeget. Konnyebb eldobni, ha felmerul valami problema es mindig mindenki a tokeletesebbet keresi, de ez egy fals idea csupan.


De ez nem csak a melegekre vonatkozik. A legtobb ember felszines es alszent. Csak nezd meg mekkora a hiszti a Norbi kijelentesen, a valo eletben meg mki kritizalja a masikat a hata mogott, ha kover.

2020. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Vagy nincs előtte semmilyen kapcsolati pèlda. Pl elvált szülők stb. Ma már a nagyszülők is a válóperhez nyúlnak. Amolyan mindenki ès minden eldobható kicserélhető.

Ez azért elszomorító. Mondjuk hetero pályán a becsúszott gyerek még okozhat "hosszú kapcsolatot". De itt még az sincs.

Norbi féle hisztihez, ha csak a külső számít akkor nagy gond van a fejekben. 30 év múlva kitörölheti vele ha vki most Adonisnak kèpzeli magát, de a belső értékek akkor is megállják majd a helyüket.

2020. jan. 23. 12:51
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Mert,egy kapcsolat hosszú idő után,kezd egysíkuvá válni.És ami ki maradt,azt pótolni akarják.
2020. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert gyávák vagytok! Én melegként házban lakom vidéken pár száz fős faluban a párommal boldog kapcsolatban már 7 éve..
2020. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!