Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok hol csúsztok el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok hol csúsztok el?

Figyelt kérdés

Ma egy érdekes eszmefutatást folytattam le az oldalon. Érdekelne miért van az, hogy sok fiatal meleg srác ábrándozik egy kapcsolatról, majd ahogy idősebb lesz átmegy csak szex és más semmibe? Mikor vagy miért fordulnak ki önmagukból, veszítik el a tartásukat? Tudom sok ez így egybeömlesztve, de èrdekelne a válasz, hogy lesz a reménykedő kamaszokból kiégett szexcentrikus valami..

Legalábbis én külső szemlélőként ezt látom.



2020. jan. 22. 20:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

De nem lenne jobb feldobni a meglevő kapcsolatot? Küzdeni èrte?

Ennyi erővel mintha azt üzenné az otthagyott félnek hogy semmit sem jelentett...

2020. jan. 23. 15:38
 12/19 A kérdező kommentje:
#10-es gratulálok szívből, vidéki vagyok ismerem a faluviszonyokat. Még sok boldog évet kìvánok nektek.
2020. jan. 23. 15:39
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! Sok turista jár be a faluba meg laknak ott németek is. Na innentől fogva nem tök mindegy?? :D El kellene feledni végre a mások piszkálását. Sajnos itthon ez megy hogy mások életébe vájkáljunk, és most ezt nemtől kortól függetlenül értem.
2020. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Na igen megy a szurka piszka és pletykálkodás. Sok ember lelkét tönkre vágják vele.

Vidéken még heterokènt sem könnyű sokszor. Pár éve szakítottam az akkori pasimmal és rá 2 hónapra azt hallgattam hogy hozzá mentem.. Akkoriban nagyon rosszul esett.

Ezért is emelem kalapom 😊 gondolom hogy nem egyszerű de kit érdekelnek ha boldogok vagytok együtt? 😀

2020. jan. 23. 19:43
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Köszike mégegyszer. 😊 Szinte alig látok embereket a faluban, csak néha és szerencsére az itteni lakosok nem olyanok hogy köszöngetnek.. Meg mi azért költöztünk be a faluba hogy termelésből éljünk meg. Kovászos kenyereket készítünk meg ilyenek. Tehát ez más világ. 😌
2020. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt el van mindenki a saját világával és dolgával. Egyébként Nemesbük a hely neve.
2020. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlenül meleg tulajdonság: hetero férfiaknál is számos olyat láttam, hogy negyvenévesen, két gyerekkel a háta mögött megőrült, és elkezdett tizen-, huszonéves csajok után futkosni. Ezt hívják kapuzárási pániknak, és általában akkor jön elő, ha valaki "nem élte ki magát" fiatalkorában. Tk. annyi a mechanizmus lényege, hogy bevillan neki, hogy "úristen, én sosem éltem igazán, na most még gyorsan bepótolom, mielőtt már nagyon öreg és csúnya leszek".


A melegeknél más a helyzet: azok, akik most idősebbek, még egy olyan világban voltak kamaszok, ahol önmaguk szexualitását csak nagyon korlátozottan élhették meg. Akkoriban még nem volt Planetromeo, Grindr, vagy hasonlók, nem voltak melegbárok, így nagyon limitált volt az ismerkedésre a lehetőség, pláne vidéken. Ezek a melegek élni akarnak a lehetőséggel ebben a megváltozott világban, ahol kb. három kattintásnyira van tőled az alkalmi szexuális kapcsolat, mivel korábban erre sosem volt lehetőségük. Most van, így élnek is vele.


Szerintem azok, akik most melegként nőnek fel egy nagyvárosban, kevésbé lesznek szexmániások idősebb korukra. Kiélik magukat fiatalon, és lepörögnek. Legalábbis velem így volt: tizenévesen és huszas éveim elején nekem is számtalan kalandom volt, most, huszonhat évesen meg már én is komolyabb kapcsolatokra gyúrok, nem arra, hogy folyamatosan mással bújjak ágyba.

2020. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#17 remélem igazad lesz és le fog pörögni ez a trend. Volt olyan fiatal beszélgető partnerem aki bár meleg, foggal körömmel próbál nem az lenni, mivel ezt látja az egèszből és nem akar "szexmániás" lenni akinek csak a "dugás" jut. Ábrándozik egy normális életvitelről és per pillanat azt látja, hogy maximum csak lányokkal lesz elérhető a közös kuckó. Emiatt akad nem kevés öngyűlőlet benne. 😢 Szomorú ezeket a dolgokat látni, még ha csak külső szemlélő is vagyok.

(Azért jah hetero oldalon is akadnak érdekes jelenetek, csak százalékos arányban nem annyira feltűnő az ifjúságnak. De gondolom már sejtitek a kérdés gyökerét)

2020. jan. 31. 08:44
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én párkapcsolatba élek több mint 2,5 éve előtte 2 egy éves kapcsolatra futotta.

Vágyak vannak bennem is más iránt ami kimaradt pl: egy kis fiatal 15-16 éves nagyon macis sráccal összefeküdni.

Ennek ellenére viszont én továbbra is a párommal szeretnék maradni és együtt élni vele.

26 éves vagyok 19 évesen szexeltem elöször, fiatal koromban önmagam melegségét próbáltam elfogadni sokáig lehet ezért akarom megélni azt ami kimaradt.

De szerintem ez egy nagyon sok dologból álló kérdés és minden ember más és más.

2020. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!