Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok pasik véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok pasik véleményetek szerint van olyan hogy valaki középkorú pasival ismerkedik olyan kapcsolatra amiben az érzelmek értékek is fontosak nem csak a szex?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen
2020. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nem túlzottan érthető.:)


Gondolom arra gondolsz, hogy fiatalabb srác ismerkedne e idősebbel:))


22 vagyok, az értéket és érzelmet keresném alapvetően, nem csak a szexet. Illetve vonzanak az idősebb pasik... de azért már ne lehessen az apukám:)) 35ig szívesen dumálnék.

2020. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hanem ugy 25-40 között,azért írtam hogy fiatalok és középkoruak!
2020. jan. 19. 20:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi !az kimaradt a kérdésemből!
2020. jan. 19. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Amikor ismerkedéskor én is értékekre és érzelmekre gondoltam,hivatkoztam, azt mondta egy srác,lúzer vagyok,keressek egy szabad szobortalapzatot ,álljak rá,és írjam ki egy táblára,hogy " a Legnagyobb Lúzer ".

Akkor mérges voltam, de az idő őt igazolta...

Sem értékek,sem érzelmek nem számítanak,az a lényeg,nagy farkad legyen, sokszor d...j,izmos legyél.

A meleg világ ismérvei,....méghogy tartós kapcsolat ...? Igen, tartós,arra a fél órára,amíg .....aztán uccu neki vadászni, cserkészni, ez a fontos.

Életkortól fuggetlenul....

2020. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Arra a fél órára komolyan fog venni, majd mehetsz is...

😟

2020. jan. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!