Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért akarnak emberek olyanokk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak emberek olyanokkal ismerkedni akikkel egyértelműen nem egy kategóriában vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon durván hangzik a kérdés. Viszont én nem értem, hogy pl. egy 40+os szakmunkás mit akar tőlem 21 éves egyetemistától. Jó valószínűleg szexet. Viszont nekem ezzel az a főproblémám, hogy ezek az emberek soha nem értik meg a problémáimat, pl. hogy vizsgaidőszakban nem érek rá, mert nincs kedvem megbukni.

Másrészt engem nem érdekelnek idősebb férfiak, és ez eléggé egyértelmű a profilomon, mégis mindig ők próbálkoznak be.

A másik, hogy én pl. nem vagyok egy izompacsirta, inkább sportos/vékony kategóriába esek. Pont emiatt amikor látom, hogy valaki nagyon ki van gyúrva, akkor békén hagyom. Ezzel szemben engem a kövér faszik is megtalálnak.


Lényeg a lényeg, hogy nem értem, hogy az emberek, hogy nem vannak tisztában önmagukkal, és miért sértődnek meg ha elutasítom őket, amikor egyértelmű, hogy nem egy szinten vagyunk.



2020. jan. 6. 13:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

"Miért akarnak emberek olyanokkal ismerkedni akikkel egyértelműen nem egy kategóriában vannak?"

Mert ahhoz vonzódnak amihez vonzódnak és kész, mi ezzel a baj? Nem kevés fiatal és vékony srác van, aki idősebb és nagydarab férfiakhoz vonzódik, velük is gondod van?


"ezek az emberek soha nem értik meg a problémáimat, pl. hogy vizsgaidőszakban nem érek rá, mert nincs kedvem megbukni."

Ez egy általánosítás. A szakmunkások nem értelmi fogyatékosok másrészt pedig az egyetemen is vannak nagyon hülye diákok. A "kategóriáid" szerintem eléggé felszínesek így első ránézésre.


"Másrészt engem nem érdekelnek idősebb férfiak, és ez eléggé egyértelmű a profilomon, mégis mindig ők próbálkoznak be."

Ezt maximálisan megértem, ha kiírod a profilodon hogy mi nem érdekel akkor jogosan várod el hogy ők ne próbálkozzanak be/sértődjenek meg elutasításkor. De ha nem írod ki, hogy nem akarsz idősekkel/kövérekkel ismerkedni akkor semmi jogod nincsen megsértődni ha rádírnak.


"A másik, hogy én pl. nem vagyok egy izompacsirta, inkább sportos/vékony kategóriába esek. Pont emiatt amikor látom, hogy valaki nagyon ki van gyúrva, akkor békén hagyom. Ezzel szemben engem a kövér faszik is megtalálnak."

Miért nem írsz rá kigyúrtakra csak azért mert te nem vagy izompacsirta? Azt gondolod, hogy létezik egy objektív ranglétra legalján a kövérekkel, legtetején az izompacsirtákkal és hogy a "magasabb rangúak" nem vonzódhatnak az "alattuk lévőkhöz"? El vagy tévedve.


"miért sértődnek meg ha elutasítom őket, amikor egyértelmű, hogy nem egy szinten vagyunk."

Hát ha te azt gondolod, hogy egy kövér ember alsóbbrendű hozzád képest akkor szerintem te nem vagy egy szinten velük. Mindenkinek joga van ahhoz vonzódni amihez vonzódik és ne gondold hogy minden ember vágyálma egy kigyúrt testű fiatal srác.

2020. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan lehetőséged, hogy letiltsd a zaklatót, és többet nem fog zaklatni...
2020. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem 40-es szakmunkás vagyok, hanem húszon éves, de valószínűleg ezért nem volt még soha senki, mert mindig olyanok tetszenek akik nem az én kategóriám. Nem is merek kezdeményezni, mert attól félek hogy ugyan ezt gondolná, hogy úr isten ez mit akar tőlem. Bár én igazából a szerelmet keresem. Szóval valószínű én vagyok a kivétel.
2020. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ismeretlen, az új vonz sok embert, mert az "én megmutatom, nekem sikerülni fog" hozzáállás miatt.
2020. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%
31 vagyok, amikor még kerestem, a profilomon teljesen érthetően és világosan szerepelt, hogy nálam csakis fiatalabbat keresek, aki alkatilag is hasonló hozzám (átlagos), szőrteleníti magát és nem dohányzik. Ehhez képest a nekem írók nagy többsége vagy dohányos volt, vagy kövér, vagy szőrös, vagy 40 feletti (akadtak bőven 60 felettiek is), vagy ezek együttes halmaza. Az évek alatt rájöttem, hogy a többség szimplán h*lye vagy csak képtelen olvasni és/vagy értelmezni a leírt szövegeket, vagy csak szimplán nem érdekli és/vagy el sem olvassa. Az elején még válaszolgattam, akkor is ha elutasítás volt, aztán én is átvettem az általam utált dolgot, a nincs válasz = nem-et, mert betelt a pohár, hogy még nekik állt feljebb. Egyébként jól írod, sokan egyáltalán nincsenek tisztában magukkal.
2020. jan. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

#15:

Azért írnak rád, mert okosak.

Nyilván kell a külső a kémiához, de beszélgetésbe senki nem halt bele. Jah de, az unintelligensek.

Csak írom, én és a kedvesem 20 éve vagyunk együtt, két gyermek, és a kapcsolatun úgy indult, hogy baromira nem tetszettünk egymásnak, sőt!

Ráadásul baromira jó szűrő, mert ha belegondolsz minden mulandó, ha nem sportolsz komolyabban, egy átlag test szépen meg tud hízni, munka és család mellett bizony rendesen mindkettő kigömbölyödik. Szülésrő, betegségről nem is beszélek.

Jó tolerancia szűrő, mert biztos lehet abban az illető, hogy az első problémánál feleadod és lelépsz ahogyan a kérdező is tenné.

Erre mérget mernék venni!

2020. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

én viszonylag konzervatív értékekkel rendelkezem (tudom, hogy ez elég furcsa ebben a kategóriában), és bocs, de szerintem a szint a szinttel.

Nekem a kövérség egyfajta igénytelenség. A saját tapasztalatom nyilván nem reprezentatív, de a kövérek soha nem intelligensek.

Elhiszem, hogy egy szakmunkás is lehet művelt, de mivel egyszerűen nem tapasztalt meg olyan dolgokat mint egy egyetemista, így soha nem is fogja teljesen megérteni a másikat

2020. jan. 7. 12:10
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Oké hogy te szeretsz a saját "szinteden" ismerkedni, meg hogy nem szereted a kövéreket, de amikor azt írod hogy szerinted szint a szinttel kellene hogy ismerkedjen, akkor másnak akarod megmondani hogy kivel ismerkedjen, amihez semmi közöd nincs az ég világon.

Másrészt nem tudom hogy mit írhatnék arra, amikor azt mondod hogy a tapasztalataid szerint nincs intelligens kövér ember... Meg hogy egy szakmunkás nem tud megérteni egy egyetemistát, mert hogy nem tapasztalta meg amit ő. Én idén diplomáztam és nem igazán értem, hogy milyen tapasztalatra gondolsz, ami miatt ne tudna megérteni engem egy értelmesebb szakmunkás.

2020. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt a valakit szemelték ki, és azzal ismerkednek akivel akarnak. Max a másik elutasítja.


Ha valaki figyelmen kívül hagyja hogy mit irtal a profilba akkor az egy másik kanyar, akkor elő lehet venni a nincs válasz=nem -et

2020. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%

Arra vered hogy egyetemista vagy? Grat.

Amugy meg ha lenne élettapasztalatod és nem online lombikbébi lennél ki se írtad volna ezt a kérdést.

Én 22 vagyok de ha valaki vizsgaidőszakban nem ér rá egyáltalán találkozni annak kiteszem a szűrét! És igen, egyetemista vagyok.

Használd a tiltás gombot, ilyen egyszerű...

2020. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!